Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terheléses...

Megnéznétek a terheléses vércukor eredményét?

Figyelt kérdés

alacsony értékek, rendben vagyok? Dokihoz 2hét múlva megyek.


glükoz:


0': 4,5 mmol/l

60': 3,8 mmol/l

120': 3,7 mmol/l


Inzulinértékek:


0': 5,6 mIU/l

60': 23,5 mIU/l

120': 18,5 mIU/l


köszönöm szépen a válaszokat!!



2017. júl. 7. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A glükóz elég alacsony. Ha a dokit nem tudod felhívni, akkor kérdezz rá majd a védőnőnél.
2017. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keményen ired can ( már ha nem vagy terhes). A 30 perces értéket ha nézték volna az egekben lenne
2017. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ir de nem olyan vészes.

Utolsó:miért kemény ir?bocs de nem igazán értem.oké a cukor nagyon beesik de az inzulin szerintem nem rossz.

Kérdező:ez volt az első terhelésed?Most mész először dokihoz először?

2017. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnos 1év után sem jön a baba és emiatt végeztettem el a vizsgálatot. A leletet endokrinológushoz fogom vinni. A hormonsort pedig szintén 2hét múlva tudom csak elkezdeni.
2017. júl. 8. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem látszik mennyire rossz az inzulin mert csak 3 pontos. Ha 5 pontos vizsgálat lett volna 30 percnél látszódna, hogy az egekben volt az inzulin, mivel már 60 percre bezuha a cukor.
2017. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!