Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. hét után elveszik a babát...

12. hét után elveszik a babát ha olyan gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
Magzatkárosító gyógyszert szedek. viszont a 12. hetet túlléptem. Jövő héten kell mennem genetikushoz, azt mondták ő tudja megmondani. El fogják venni ilyen esetben?

2017. júl. 8. 11:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Majd a genetikus megmondja. Mit szedsz amúgy?
2017. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha károsítja a magzatot és emiatt az élettel összeegyeztethetetlen rendellenességei lesznek, akkor már csak az a legjobb ha megszakítják a terhességet.


Viszont ha tudtad, hogy ilyen jellegű gyógyszert szedsz, akkor vigyázhattál volna fokozottabban vagy szólhattál volna az orvosnak, hogy szeretnél gyereket és az alapján írjon gyógyszert.

2017. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Miért szedtél ilyet?

Ha a károsodás átlépi a 70%ot, vagy az élettel összeegyezhetetlen igen, ha nem akkor eldöntheted.

2017. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Sajnos a Roaccutan gyógyszert szedem. Elég durva fejlődési rendellenességeket okoz és nem szeretném vállalni a kockázatot.
2017. júl. 8. 11:21
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
Amikor olyan gyógyszert szedtem hónapokig, ami nem lett bevizsgálva, hogy okoz-e bármilyen károsodást a babának, akkor inkább védekeztünk.
2017. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo, a sajat felelosseged volt.

Mikor elkezdted szedni alairtad a papirt, hogy hasznalsz fogamzasgatlot. Ezt minden esetben alairatjak. Tehat jol tudtad. A kiszakadt a gumi kamu fesleges, ilyenkor tobb fogamzasgatlo modszert kell hasznalni egyszerre. Szegeny gyerekeddel mit tettel ...

2017. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

A gyógyszert úgy írja fel a doki, hogy negatív a terhességi teszted, és 30 naponként új recept kell, amihez új terhességi tesztet kér. Legalább is az én dokim csak így írja fel. És aláírsz egy nyilatkozatot, hogy kétféle módszerrel is védekezel, hogy garantáltan ne ess teherbe.

Ezek után te mégis hogy a cifra büdös qurva istenbe' lehetsz 12 hetes terhes?!


Vagy kamu a kérdés, vagy így akarsz megszabadulni egy nem kívánt terhességtől. Utóbbi esetben ki fogják nyomozni, hogy kitől és hogy jutottál a gyógyszerhez, mert ezt nem osztogatják minden sarkon.

2017. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyásszal tudom igazolni. Nem kellett aláírnom semmilyen papírt nála ezzel kapcsolatban. Még csak nem is küldött kivizsgálásra sem.
2017. júl. 8. 11:56
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem írom le ide amit most gondolok... Azt hittem valami életmentő tablettáról van szó, de elolvastam mi ez. Felháborító mennyire felelőtlen vagy! Igazságtalan az élet...
2017. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen. Fogamzásgátlót nem szedhetek, óvszerrel védekeztünk. Amikor kiderült a terhesség, jártam orvosnál, azt mondta összeesett petezsák van, menstruációval elvetélek. Menjek vissza amikor ez lezajlott, nem zajlott le, már láttak benne embriót. Nem szeretném megölni a saját gyerekem, de azt mondták ilyen esetben egy genetikus papírt fog adni és el KELL vetetnem. Erre kérdeztem rá, hogy ez valóban így megy?
2017. júl. 8. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!