Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratommal eloszor fekudtem le 3 honap utan de igazabol nem is sikerult mert tul szuk voltam. Megprobalta berakni de nem nagyon ment szoval aztan nem is eroltettuk a dolgot es ezert utana az ovszert levette. Viszont utana volt hogy rafekudtem es osszeert ott lenn de tudomasom szerint nem volt elovaladeka sem...de mivan ha megis csak egyikunk se vette eszte es valahogy bekerult? Bocsanat a hulye kerdesert de eleg paranoid vagyok ilyen teren. Es hogy bonyolitsam a helyzetet az "egyuttlet" utan 3 nappal feher, darabos folyasom volt es utana viszketett szoval huvelygpmbara gyanakodtam ezert vettem canesten combit. Ez 3 napja volt, es elvileg 3 nap mulva kellett volba megjonnie a menzeszemnek, ehelyett már tegnap megjott, de inkabb csak ilyen barnas es foltos, mara pedig szinte semmi nem volt a beteten. Emelett meg picit lazasnak erzem magam es faj a hasam. Terhes vagyok vagy mi bajom lehet? Nem tudom hogy ezt hova kellett volna kiirnom szoval ha rossz helyen van akkor elore is bocsi. :(

2017. júl. 9. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhes 99.99999%, hogy nem vagy, de ha viszketéses, folyásos gondjaid vannak inkább nőgyógyászhoz menj, mint, hogy valamit te kenegetsz. Nem csak gomba lehet, hanem baktérium is, és arra más kell. Illetve aki elég érettnek érzi magát a szexhez, annak legyen evidens, hogy orvoshoz is kell járni onnantól évente.én 15 voltam, mikor lefeküdtem az akkori barátommal kb egy év után, de már előtte elmentem orvoshoz.
2017. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom, megnyugodtam hogy szinte biztos hogy nem vagyok terhes.. Nogyogyasznal voltam mieleott a baratommal voltam, pont azert hogy minden rendben van-e es akkor azt mondta hogy minden ok de akkor foglalok egy uj idopontot. Azert ha vkinek van otlete hogy mi lehet ez akkor irhat még :)
2017. júl. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!