Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye lehet annak,...

Mennyi esélye lehet annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek, viszont egy szemet elfelejtettem beszedni az első héten, majd ezt a következő szemmel együtt pótoltam. Most viszont a második héten járok, tegnap éreztem az ovulációmat, rosszul voltam és fájt a derekam. Mennyi lehet így a teherbeesés esélye? Hiszen hiaba érik meg a petesejt, valamilyen szinten védelmet kell adjon a gyógyszer, nem termékenyülhet meg, vagy ha mégis, beágyazódni nem tud. vagy hülyeség amit gondolok?

Ha valaki járt már ilyen cipőben meghallgatom mi tortént vele!



2017. máj. 27. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor NEM ÉRZEL ovulációt, NEM ÉRIK MEG petesejt, mert éppen azt akadályozza meg a gyógyszer.
2017. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztaban vagyok, de ha kimaradt egy szem? Illetve tobb mint 12 ora elteltevel vettem be
2017. máj. 28. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. csak 1 szemet hagytál ki... ha meg igen akkor jo nagy mázlista vagy mert akik fog gátlot szednek és leteszik mert szeretnének babát nem esnek egybol teherbe...
2017. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!