Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szűz vagyok. Tegnap barátom...

Szűz vagyok. Tegnap barátom ujjazott, majd egy icipicit betette, kb 1cm-re, szóval szűzhártyámat esélye se volt átszakítani. Ez kb 3 másodpercig tartott Ugye nem lehetek terhes? Nagyon paranoiás vagyok.

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél is paranoiás.

Húzzon gumit a barátod, akkor is,ha nem teszi még be teljesen.

Az,hogy szűz vagy és nem teszi be rendesen még nem véd a terhesség ellen..

Nyilván minimális az esélye, a tegnapi miatt ne aggódj.

De ne játszatok a tűzzel,vegyen fel gumit,akkor is ha csak próbálkoztok még és nem igazi szex.

Ne hagyd neki,hogy védekezezés nélkül próbálkozzon..Legyél te az okosabb, egy esetleges terhességnél te szívnád meg, nem az apajelölt.

2017. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha f@rok volt benned, mar nem vagy szuz. Es ha nem volt rajta gumi, akkor lehetsz terhes, igy keszul a kisbaba. Nem volt meg felvilagosito ora az iskolaban ?
2017. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
3 másodpercig minek rakta be?
2017. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, már nem vagy szűz. Ha farok járt benned gumi nélkül, akkor lehetsz terhes. Mi a francnak szexel, akinek ennyi esze van ? Hány éved vagy ? 15 -16 ? Nemcsak testileg kell megérni a szexre.
2017. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először ujjazott, utána vettem észre, hogy a farkával próbálkozik. Ezután máris leállítottam. Ennyi történt.
2017. júl. 9. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Minimális az esélye, hogy ettől terhes legyél, de a helyedben ilyen pasival nem járnék, nem vigyáz rád, nem húz gumit, tudtod nélkül akarja becsempészni a lompost, ez nagyon gáz. Keress olyat, aki képes gumit húzni és te is ragaszkodj hozzá, különben nagyon hamar terhes, vagy nemi beteg leszel.
2017. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A tudtodon kívül, a beleegyezésed nélkül akart megdugni. Ez nagyon durva! És gumi nélkül, ami elég nagy gond, de jelenleg a kisebb probléma.

Ez a fiú nem érdemli meg, hogy neki add a szüzességed! Csak szexre kellesz neki, de egyébként nem érdekled. Ha rajta múlik, gumi nélkül telever.

Az ilyen mocsok pasit ki kell vágni, mint a hasmenés macskát!

Mielőtt tényleg teherbeejt, aztán lelécel.

2017. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora gyökérrel jársz.Ez a divat???? Beteszem,pedig meg se volt beszélve??? Ennyibe nézik a mai fiatal lányokat???
2017. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne aggódj. Ennyitől nem fogsz teherbe esni, az én szüleim megszakításossal védekeztek egész életükben és elárulom neked hogy édesanyukám egyszer sem esett teherbe a nővéremék is így védekeznek...DE mi nem, mert tudjuk, hogy egy gyereket nem engedhetünk meg magunknak és gondolom ti sem, gondolom fiatalok vagytok mint mi is. A barátom nem panaszkodik a gumira tudja, hogy az amit utána kellene átvészeljünk sokkal nehezebb volna, mint felhúzni a gumit, egyszer majd eljön annak is az ideje, de azt ki kell várjátok megkell teremteni a környezetet a babának. Tényleg védekezzetek, mert ritkán, de előfordulhat, viszont ahhoz ez kevés volt, bennem is volt már a barátom óvszer nélkül nem lettem terhes, de ezzel nem játszunk és nektek sem szabad csak ha vállalni tudjátok. A biztonság kedvéért vegyél egy tesztet. Ha gondolod nyugodtan írhatsz nekem, ha továbbra is aggódsz.
2017. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!