Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 37 volt ma a hőm, lehetek...

Ha 37 volt ma a hőm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mértem ma 10:35-kor 37 fokot és 10:50-kor 36,9 fokot. Teszek fel képet hogy mikor szokott megjönni. Június 12-én voltunk együtt megszakításossal és június 16-án gumival. Nem történt baleset, hasamra élvezett. Teszteltem szerdán vagy csütörtökön (nem emlékszem pontosan), negatív lett! Nem szeretnék még babát.


Itt a kép:


[link]



2017. júl. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez igy semmi sem ér. Csak ha egesz ciklus alatt méred. Nyelv alatt 5 percig ( vagy hüvelyben) es CSAK ebredesi ho szamit , azelott se pisi se semmi amint felebredsz odanyulsz a mérőért es ennyit mozoghatsz.
2017. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem igy mukodik! A ho mindenkinek ennyi korul van menzesz elott, aztan egyszercsak leesik es onnantol 1-3 napon belul megjon. Szovam rettento buta kerdes volt.

Mindazonaltal: ha betette gumi nelkul, igen, lehetsz, mert az elovaladek tartalmaz spermat, ezert a megszakitas nem nyujt vedelmet.


Ha nem akarsz gyereket, ne csinaljatok hulyeseget. Az meg mindig kulon orom, amikor egy csaj ahhoz mar eleg nagy hogy g*ciben fetrengjen (magyarul magara elveztesse a pasijat) de kozben meg annyira sotet legyen hogy azt hiszi a 37 fokbol barmire kovetkeztetni lehet....szanalom

2017. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem! És te ebben mennyi esélyt látsz? Negatív lett és nem történt baleset sem.
2017. júl. 9. 11:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 😁 Mire leírtad ezt a “véleményt” addig hasznosabb dologgal is tölthetted volna azt az időt.
2017. júl. 9. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Kerdezo. Mi alatt leirtad ezt a kerdest csinalhattal volna valami hasznos dolgot. Kimosni a ge*is lepedot pl
2017. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Például nem lett olyan! ;) Bunkó
2017. júl. 14. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Hulye kerdesre hulye valasz. Kit vartal? Simogatast?
2017. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább akkor foglalkozz mással. Csinálj valami hasznosat magaddal. Szádat evésre. :-)
2017. júl. 15. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!