Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt először semmit majd...

A teszt először semmit majd 1csík később 2 csíkot mutatott. Voltam dokinál, ő nem látott semmit ultrahangon sem, szerinte lehet hogy korai volt a vizsgálat vagy méhen kívüli. Hétfőn lesz a labor, de kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
jó pár napja feszít a hasam néha szúr is,esténként gyomorégés enyhe hányinger is előfordul,hatalmas patijaim lettek ami eddig nem volt de ezt betudtam eddig vmi hormonzavarnak.a mensim 2 napig tartott,1 hete barnás folydogálásaim vannak de csak ritkán,olyan érzés mintha megjönne.vélemények?remélem a méhen kívüliben nem lesz igaza a dokinak:((
2010. máj. 21. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Méhen kivülire gyanakszik és nem csinált hüvelyi UH-t?
2010. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nos a dokinak éreznie kellett a kézi vizsgálat során, hogy a méhszájad magasan van-e és zárt-e..már az alapján tud következtetni..hüvelyi uh-n pedig a méhnyálkahártya vastagságából esetleges felritkulásokból..miket írt a leletedre? Vagyis a vizsgálati papírra...amúgy tényleg lehet ,hogy túl korán mentél, mivel valszin mensi előtti napokban eshettél teherbe..ezért volt csak részleges a mensid..és még most ágyazódsz be..de ez csak feltevés..
2010. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de csinált de nem látott semmit,ekkor mondta azt hogyha hasi görcsök jelentkeznek azonnal menjek vissza.de semmi fájdalom nem volt,most sincs.csak nem tudom kívárni a keddi labort....
2010. máj. 21. 09:45
 4/13 anonim ***** válasza:
sajnos a leírtak alapján van rá esély. de kívánom, hogy ne így legyen
2010. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

diag.: szekunder amenorrhoea

labor: menotest vizsgálat

ennyi....

2010. máj. 21. 09:48
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nem így lesz! igaz nem terveztünk babát,de nagyon örülnék-örülnénk neki ha mégis:)
2010. máj. 21. 09:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a diagnózis a doki szerint..

[link]

2010. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az a diag a papírodon, nem konkrét diagnózis szerintem, hanem csak sejtés. ezt fogja vizsgálni
2010. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem is...eddig nem volt soha semmi eü problémám szerencsére,ezért is gondoltam hogy csinálok tesztet,mikor kezdődtek a hasi feszítések,meg a többi....
2010. máj. 21. 10:02
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:)
2010. máj. 21. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!