Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+4 hetesen voltam dokinál,...

18+4 hetesen voltam dokinál, azt írta a papírra, h grav. S 19hét. Miért? Nov.11-re rendelt vissza labor miatt. Ez a vércukor vizsgálat lesz? Akkor mégcsak 22hetes leszek!

Figyelt kérdés

Vagy 22hetesen labor lesz,és két hét múlva meg vércukor,vagy hogy?

Nálatok hogy volt?

Második babám,de nem emlékszem ilyenekre,meg amúgyis nála teljesen máshogy volt minden (havonta uh,egy labor csak,stb),pedig két éve volt....

Köszi minden választ.


2010. okt. 24. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A terheléses vércukor vizsgálat a 24-28. hétben végzik, és van 24. heti UH is.

Nem lehet, hogy valamilyen korábbi eltérő laboreredmény miatt hív vissza?

Én úgy emlékszem, hogy az AFP és a 24 hetes terheléses közötti nincs más vérvizsgálat.

Kérdezz rá az orvostól, biztos ami biztos! :-)

2010. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért írta a papírra, hogy 19, mert 18+4-en a 19. hétben vagy. Vagyis betöltötted a 18-at, nem írhatja azt oda:)
2010. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt 24 hetes uh is? Én 19 hetesen voltam, s azóta nem küldtek, s már lassan a 27. hétbe lépek. Mikortól szokott lenni uh vizsgálat? Mert én úgy tudtam h 28-32 hét között lesz. A 24 nekem új.
2010. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 4 van + a legelső, amikor megállapítják.

12. hét, 18. hét, 28-32. hét, 38. hét:D

2010. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Ezekről tudtam én is, csak olyan furi,mindenkinél máshogy van. Van olyan ismerősöm, akinél 2-3 hetente van uh. S ezért nem értettem.
2010. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van aki kéri, és van akinek a magándokija csinálja. A barátnőmnek is volt minden alkalommal, amikor ment a dokihoz.

Én a hagyományosakon voltam, plusz elmentünk egy 4d-re, és a végén volt 2 plusz uh, mert túlhordtam a kicsit:)

2010. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Én is 4 UH vizsgálatról tudtam. A héten megyek majd a 32 hetesre és ez lesz a hetedik (!), pedig tényleg elég lenne kevesebb is.

2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, s te magánhoz jártál vagy sztk-s orvoshoz?
2010. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első: Saját dokim van a 12. héttől.
2010. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Itthon gondolkoztam,hogy sehogy nem jön ki,hogy 11-ére 24 hetes legyek.... Ezért gondoltam hátha ti tudtok segíteni!

Lehet akkor ad majd beutalót,és megmondja,h kérjek időpontot (sztk-ba járok,nem magánhoz,itt a vérvételre időpont kell) a vércukorhoz.Erre gondoltam!

Sima vérkép mikor lesz legközelebb?Hányadik héten?Amúgy az első vérvételen minden rendben volt,szóval amiatt nem rendel be előbb,AFP is oké,meg a kombinált is!

Köszi a válaszokat.

2010. okt. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!