Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérné trükközni a teherbeesé...

Megérné trükközni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kisbabát. A párommal öt éve vagyunk stabil párkapcsolatban. Felelősségteljes ember, de gyereket csak 5 év múlv

a szeretne, pedig már 30 éves. Arra gondoltam, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót, és ha terhes leszek, azt mondom baleset volt. Tudom, hogy nem szép dolog, de ha tönkretenné az életét, nem vállalnám. Tudom hogy jó apa akar lenni, mert őt otthagyta az apja kiskorában, ezért utálja, és azt mondta, hogy ő ezt soha nem tenné. Van lakásunk is, mindketen jól keresünk.

23l



2017. júl. 11. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy utolsó és aljas húzás lenne.

Utána meg nekiállnál sírni, amiért egyedülálló anya maradsz. Ha nincs még felkészülve rá, akkor nincs. És ha a nyakába szakad, akkor ne lepődj meg, ha lelép, szerelem ide, szerelem oda.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy az a várakozás pont 5 év lesz, lehet, hogy 2-3 év múlva meggondolja magát.

Egy kisbaba mindig két ember döntésének kellene, hogy legyen!

Nem 40 éves vagy, amikor is megérteném, hogy már sürgető lenne a dolog. Könyörgöm, 23 éves vagy. Dolgozz, legyél önálló, kicsit szórakozzatok még és majd utána.

2017. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Fordítva h esne? Abba gondolj bele, hogy ő NEM AKAR gyereket, lehet h nem fogja birni es elhagy. Vagy nem fog segiteni .. vagy hallgathatod h te ugyis akartal stb stb. Esetleg teged hoz ki hibasnak, es szakitas meg útálat lesz a vége. Vagy!! Elkuld h vetesd el... 23 vagy legyel turelmes. Az en parom 3 evet mondott, aztan meg abban az evben megjott a kedve hozza miutan sokat jartunk a noverehez babazni.:)
2017. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Én pont erről tettem fel kérdést,hogy milyen az a fajta nő,aki átveri a pasit?

De látom h tényleg létezik ilyen 😠

UNDORÍTÓ!

2017. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

23 eves vagy nagyon fiatal.


Mondok egy sztorit, a baratnommel tortent.

Megismert valakit, 4 honapja jartak mindossze amikor eljatszotta ezt a szedem a gyogyszer dolgot, terhes lett. De o mar 35 eves volt. A baba szuletese utan szet is mentek, a ferfi a gyereket nem igazan latogatja, fizetni fizet mert kotelezo.


5 ev utan ne csapd be igy a parod, inkabb probald rabeszelni kozelebbi idopontra.

2017. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Hat ez mar nem a trukk kategoria... Ugy kellene kerdezni, hogy mennyire lenne aljas dolog....

De a legrovidebb ut az egyenes, ezert jobb ha beszelsz vele, hogy neked mi az elkepzelesed. Tudod, mint a felnottek!;)

2017. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem,nem érné meg. Ha veletek marad is,megmérgezed a kapcsilatot örökre,megutál,mert ilyen durván átverted. A gserek miatt veled maradna,erre játszol te is. De ha szerrtnéd,hogy szeresen is,ne csináld. Baleset??? Még hülyének is nézed? Szerinted nem fog rájönni,hogy nem szedted w gyógyszert? Csak a gyerekkel tolnál ki piszkosul.
2017. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Az egyik közeli ismerősöm is így csinálta. Még feleségül is vette a pasi. Aztán egyszer kicsit beivott a n o és elkottyantotta, hogy nem volt az baleset. Másnap a pasi elkoltozott es beadta a valopert. Minimálbér után fizet tartasdijat, bár a gyereknek mindent meg vesz, amire szüksége van. Anyukaval konkrétan nem beszél
2017. júl. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Talán inkább ezzel próbálj érvelni...

29L

2017. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Húgom is ugyanezt bejátszotta.

Aztán egyszer bekavart valami a havijába. Nekem már több terhességem is volt (ezekből sajnos nem mind maradt meg), úgyhogy engem kérdezett, hogy most lehet, terhes nem lehet... Mondtam is neki, hogy szedi a gyógyszert, meg is jött, csak később, mitől lenne terhes? De ezzel csak beleültette a vőlegénye fülébe a bogarat. Kiderült, hogy nem szedi a gyógyszert, el is hagyta a srác.

2017. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 babyboom567 ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Az a legkisebb baj ha egyedülálló anya maradsz.DE mi van ha különmentek és elpereli tőled a gyereket.Mert NEM az ANYÁÉ a gyerek automatikusan.

Ne szúrj ki a születendő gyerekeddel.

2017. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!