Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta méhpempő vagy a méhpemp...

Tiszta méhpempő vagy a méhpempő kapszula is segíti a teherbe esést? Tapasztalatokat várok, ki melyiket választotta?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha teherbe akarsz esni, akkor dugni kell. gondoltam leírom, mert sokan nem tudják.
2017. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld szoktam szeretkezni a párommal de nem mindenki olyan szerencsés hogy egyszer össsze fekszik mindenféle jött mentel és terhes lesz. Ha nem tudsz normális választ írni minek írsz? Egyáltalán mièrt vagy az oldalon ha ekkora tuskó vagy?
2017. júl. 12. 15:09
 3/3 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
En is most fogok majd elkezdeni mehpempozni de nem a kapszulat hanem a rendeset.mi is fel eve probalkozunk ugyhogy gondoltam annyian irnak rola jot hogy gondoltuk kiorobaljuk.sok sikert!!:)
2017. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!