Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira nem egyértelmű, hogy...

Annyira nem egyértelmű, hogy van-e hatása vagy sem, ti mit gondoltok a cickafarkfű és a palástfű teához, plussz gyógyszertári méhpempő kapszula (nekem ez gyanús, mert csak 1000ft volt)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Igazából én már nagyon elvagyok keseredve,2éve és 1 hónapja próbálkozunk a pocaklakóval....nagyon nehéz ennyi csalódást feldolgozni.Votam nőgyógyászaton ott mondták,h látszólag ultrahang alapján minden rendben a belső nemi szervekkel(méh,petefészek)kiírtak hormonvizsgálatra kezdés képpen páromat pedig sperma vizsgálatra.(peteérésem állítólag pont akkor volt,de én sosem éreztem,hogy lenne)Tulajdonképpen nem mentünk el,próbáltam kicsit megpihenni,bíztattam magamat,hogy menni fog annélkülis,hogy orvoshoz járjunk,hát tévedtem.Erőt vettem magamon,és újra elmentem kaptam ismét papírt vérvételre,de még nem esedékes csak jövőhónapban.Mostmár viszont nagyon idegesít,úgy döntöttem,hogy elkezdek ilyen gyógyteákat iszogatni,most jött meg tegnap a menstruációm,és elkezdtem a cickfarfű teát iszogatni8reggel este),és az itt talált dolgok alapján a 14.naptól pedig a palástfüvet.Már csak ebben van minden bizodalmam.Vettem méhpempő kapszulát mely csak 1000 ft volt 30db és ilyen az aránya:energia 5.2kcal,protein/fehérje:2 mg,szénhidrát:100 mg,zsír:0 mg,ginsenozid:4mg kissé olcsónak találtam,deazért megvettem.Igazából annyi mindent olvasok itt neten,hogy nem tudom,hogy miben hihetek.Jah,igen a ciklusom változó átlag 27-31 naposak,mikorhogy.
2012. okt. 26. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:

szóval arányok panax ginseng gyökér vizes kivonata 200mg méhpempő 200mg/ zselatin

Várom a véleményeket.Üdv

2012. okt. 26. 19:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Célszerű lenne mindkettőtöknek egy méregtelenítő kúra és a szervezet vitaminokkal, ásványokkal való feltöltése.Ha érdekel pár eredményes tapasztalat, szülésznői, orvosi tanács a témában, akkor adj egy email címet és szívesen elküldöm.
2012. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi már 3,5 éve próbálkozunk, igaz valószínű, a férjem a ludas, 1-2 spermát találtak csupán a mintában, meg a tesztoszteronszintje is alacsony. Szerintem jót tesznek a gyógynövények, meg a vitaminok is, sok embernél használtak... Most szeretnék én is ebbe belekezdeni. Kedves utolsó!

Írnál nekem privibe a tisztítókúráról? Minden ötlet érdekel!!!

2012. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!