Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor érezzük ezt a mindjárt...

Amikor érezzük ezt a mindjárt megjön érzést, de ugye nem akarjuk, hogy jöjjön, akkor sokkal tompábban kell érezni mint amikor tényleg megjön? Ilyenkor nem annyira erös az érzés, ugye?

Figyelt kérdés
Félek,hogy meg fog jönni.
2010. máj. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én elég erősen éreztem. naponta többször is nézegettem a bugyimat, mert annyira határozott volt az érzés.
2010. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan erős érzés volt és pozitív lett a tesztem.
2010. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valamilyen folyásotok volt ekkor?

Nekem,most van egy kicsi,sürübb.Ez gáz,hogy van?

2010. máj. 21. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. semmi különösebb folyást nem észleltem, ugyanolyan volt mint szokott, talán kevésbé bővebb (gondolom mert a peteéréses időszak ugye kimaradt). nekem ugyan csak 8. hétig volt csak meg a terhességem, de addig folyamatosan éreztem a mindjárt megjön érzést, hol jobban, hol kevésbé. akkor van gond, ha nagyon erősen görcsölsz és vérezgetsz, az valószínűleg korai vetélés lesz.
2010. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Száraz voltam!


(második)

2010. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja amúgy 21 hetes kismama vagyok.

(második)

2010. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy irtatok.

Egyébként néha belenyilal a derekamba meg a végbélnyilás felé is,és néha olyan gyengék a lábaim is,mintha zsibbadna.

Remélem ez mind terhességi tünet és nem pedig meg fog jönni.

2010. máj. 21. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogyne jöjjön meg. Nekem ugyanolyan erős görcseim voltak, mint amikor nemvárt előtt szoktam lenni. Többször azt hittem, tuti megjött és nem. Folyásom nem volt, de ez változó, nem jelent semmit.
2010. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na,baba lett vagy megjött?
2010. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!