Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 3-dik napján 11,4 mm...

Ciklus 3-dik napján 11,4 mm endometrium?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam ki egy kérdést.


"Inszemináció után 1 napos "menstruációm" volt. Ez volt szerdán. Ma reggel kezdtem a Closty-t. Ma délután tojásfehérjére hasonlító nyákom volt, szúr alul a hasam. Totál össze vagyok zavarodva, tanácstalan vagyok. Ha bemennék az ügyeletre egy UH-ra elzavarnának? Nem arra gondolok, hogy terhes vagyok. Hanem hogy össze zavarodott a ciklusom, és feleslegesen használom a gyógyszereket, szurikat."


Voltam az ügyeleten, nem találtak semmit. Viszont kicsit furcsának találom, hogy a 3-dik napon ilyen vastag a nyálkahártya. Múltkor a 12-dik napon inszem előtt volt 8 mm körüli.


2016. ápr. 29. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és mondta a doki, hogy nagyobb a méhem, és tömöttebb. Egy kb 75 év körüli doki volt ügyeletes, mutatta a monitort, és tőlem kérdezte, hogy látok-e felritkulást, mert Ő nem lát...
2016. ápr. 29. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:

1 napos menszi lehetett beágyazódás.Csinálj tesztet!

Terhesen nem jó a closti.

2016. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Ma reggel is csináltam, de sajnos negatív. Beágyazódás nem lehet, mert azért volt egy kis vérzés, a másik, hogy 4 hete volt az inszem.
2016. ápr. 29. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az inszem miatt megzavarodott a ciklusod.Lehet szünetet kellene tartani,nem rögtön closti
2016. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökön hívtam a meddőségit, mondtam az 1 napos vérzést, azt mondták, hogy elkezdhetem a következő kúrát. Igaz, hogy a recepción mondták. Direkt úgy is beszéltük meg még az elsőnél, hogyha az nem sikerül, akkor rögtön belevágunk a következőbe. Azt mondják, hogy akkor talán nagyobb az esély. A dokinak írtam e-mailt, de nem válaszolt. :-(
2016. ápr. 29. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!