Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés terhesség alatt?

Vérzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ma egy hete pozitívat teszteltem, nagyon halvány volt (x-epil), ezért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak hogy másnap megjött. Viszont most hogy elmúlt újra szúrkál a hasam mint azelőtt hogy megjött volna, közben viszont nem fájt egyáltalán, pedig mindig szokott az első 3 napban, annyira hogy fájdalomcsillapító nélkül ki se bírom.

Lehet így még baba vagy ha volt is már nem maradt meg?


2017. júl. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár sajnos nem tartom valószínűnek, de mivel senki nem lát beléd, tesztelj még egyszer, és rögtön kiderül.
2017. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy orvos tudja megmondani. Mindenkinél más-más tünetei lehetnek a menstruációnak is és a terhességnek is. Én például tizenévesen szinte meg sem éreztem a havibajomat. A húszas éveim közepétől azonban gyakran görcsölök.
2017. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HappyKatus ***** válasza:
Barmi megtortenhet. Peldaul en ikrek lennek. Viszont anyum a 14. heten verzett velunk. A tesom sajnos elment. Viszont nekem kutya bajom nem lett pedig utana tovabbra is verzett vegig es gyogyszert sem kapott. Szerintem par nap mulva tesztelj. Azert par nap mulva mert ha elment a baba attol meg a hcg nem urult ki egybol a szervezetedbol.
2017. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!