Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hétre? (07.19)

Ki nem várja jövő hétre? (07.19)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van még valaki, aki jövő hétre nem várja? Nekem 19-én nem kellene megjonnie. Türelmetlen vagyok 😊

2017. júl. 13. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én. Én is türelmetlen vagyok.
2017. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is jövőhétre nagyon nem várom!!(szombat) :))
2017. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2017. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

En is 19re nem varom :) ma volt par oraig hasszurkam, de amugy semmi tunet, meg korai is lenne. En is nagyo turelmetlen vagyok :)


A

2017. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Jövőhét péntekre nem várom.Drukkolok mindenkinek :)
2017. júl. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A legnagyobb közosségi oldalon,(nem írhatom ki a nevét)csináltam egy csoportot,Akik babát szeretnének néven.Még csak 6 tagu,de remélem minnél többen jönnek majd,és izgulhatunk ott (is) együtt.Mindenkit várok szeretettel! :))
2017. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedul. Nekem ovu utan kb egy héttel kezdődött egy alhasi fájdalom. Bizakodom, mert egyszer mar volt ilyen, akkor tul korán teszteltem, halvány pozitívat...de sajnos Megjött. Most nincs otthon teszt, mert ha van, akkor tudom, hogy nem birok magammal, es minden nap kepes vagyok csinalni. Ami persze mindig csalódás. Ugy döntöttem, hogy megvárom a szerdát, ha nem jon meg, akkor delutan veszek tesztet, es csütörtök reggel megcsinálom. Nekem mindig pontban reggel 8-kor jon meg, nagyon remelem, hogy ebben a hónapban nem fog.😊
2017. júl. 14. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Szintén 19.-ére nem várom! Nagyon türelmetlen vagyok és a férjem is ;)
2017. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De jo, tobben 19-re nem varjuk. Ti mikor teszteltek? En tegnap kaptam a paromtol pozitiv tesztet...jegkrempalcikara rajzola.😆
2017. júl. 15. 11:33
 10/16 anonim ***** válasza:
De jó ☺ Én ma megyek olyan helyre ahol tudok venni tesztet úgyhogy veszek, de csak szerdán csinálom majd meg.
2017. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!