Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hétre?

Ki nem várja jövő hétre?

Figyelt kérdés

Mióta próbálkoztok? Első vagy többedik baba lenne? Mennyi idősek vagytok?


Nekünk első baba lenne és még csak első próbálkozós hónapunk. 😊


2017. ápr. 15. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a második próbálkozós hónap. Az első baba lenne. Jövőhéten kellene hétvége fele megjonnie ami remelem nem fog. A párom 33éves én pedig 24 vagyok :)
2017. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hajrá! :)
2017. ápr. 15. 16:32
 3/21 anonim ***** válasza:

szia. nekünk 8.hónap :/ párom 31 éves én 27

van már egy kislányunk de a tesó nem akar jönni pedig az eredményeim jók,és a párom sperma eredménye is tökéletes,mégsem. most 11 dpo n vagyok 3 nap a nemvárt de görcsölök olyan mintha akármelyik pillanatban megjönne :/ tehát gondolom ez a hónap is ennyi :( nektek több szerencsét csajok! :)

2017. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 héttel ezelőttre vártam...de egyelőre semmi.. Viszont Nektek drukkolok, hogy baba legyen a dologban!:)
2017. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Igaz mi még csak most kezdtünk bele, de nagyon boldog lennék, ha sikerülne, mivel 2 éve szeretnék már babát, de most jutottunk el odáig, hogy adottak a feltételek (pl.saját lakás).
2017. ápr. 15. 17:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét mindenkinek!! 😊😊
2017. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jövő hét vasárnapra lenne itt az ideje. Mi úgymond nem próbálkozunk (naptár módszert használunk) de ez az első hónap "igazi" védekezés nélkül. Ugy vagyunk vele ha jön baba nem gond. Ugyan nem voltunk együtt a kritikus napokon de ki tudja, így minden hónap elég extra lesz. 26N 29F

Mindenkinek szurkolok!

2017. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár en a múlthetre nem vártam ma delutan halvany pozit teszteltem ! Holnap reggel is tesztelek remelem azon is fog valami látszani ! Addig nem merem elhinni ! Drukkolok mindenkinek !!!
2017. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jajj de jó neked!!! Garatulalok!! Remelem erősebb lesz az a csík, majd írj mi lett. :)
2017. ápr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Én szerdára nem várom.Ma ellőttem egy tesztet.De negativ.Mindig menzi elött 5 nappal már fáj a mellem,most nem fáj.Lehet hormonváltozás miatt.Teszteltél ma reggel?Remélem szép pozit kaptál😊
2017. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!