Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném elkezdeni a hőmérőzé...

Szeretném elkezdeni a hőmérőzést, de ebben még amatőr vagyok. Ovutesztet használok 4 hónapja sikertelenül. Hogy kell elemezni a hőmérőzést? Mikor jó a hő ha peteérés van. Stb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 21:32
 1/5 Grófházy ***** válasza:
milyen ovu tesztet használtál?
2008. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az ovu teszt bisztosabb mint a hömérőzés. de minden reggel kell mérni és mindig egyidöben felkelés előtt.hány naposak a ciklusaid?
2008. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem, egyáltalán miért kell ilyeneket használni... Ja, hogy jobb legyen a forgalom a gyógyszertárakban. Anélkül is teherbe lehet esni, és még lehet, hogy hamarabb sikerül. Nem kell görcsölni rajta, hanem csak szexelni, amikor kedved tartja, és annyi. Én azt gondolom, hogy ha valaki a hője alapján azt hiszi, hogy na, most van peteérése, akkor tuti, hogy elkezd görcsölni a dolgon, és ilyenkor általában nem szokott összejönni a baba.
2008. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló válaszában van némi igazság, de tényleg jobb ha nem is figyelsz semmire, mert akkor tuti nem jön össze, nálam is ez volt a baj. Most viszont, szerintem összejött, mert nem görcsöltem rá a témára sem, és nem is figyeltem semmit magamon, max a hasamat.
2008. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Wondfo tesztet használok.most vagyok a 8.cn-en és már elkezdett ovu fájdalmam lenni,de félek ha nem tesztelgetek,akkor még több az esély hogy nem jön össze,mert nem tudom követni hogy mikor van peteérésem teszt nélkül mert az ovufájdalmat érzek 5-6 napig is.


Köszönöm a válaszokat! aranyosak vagytok!

2008. okt. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!