Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk pár hónapja...

Babát tervezünk pár hónapja sikertelenül! Milyen praktikák vannak a mielőbbi terhességre, azon kívűl, hogy próbálunk gyakrabban együtt lenni a peteérés környékén? Érdemes terhesvitamint, ill folsavat szedni?

Figyelt kérdés
Rendszeres a ciklusom, nincs hormonális probléma sem!
2009. aug. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Tudom, könnyű mondani, de ne görcsölj rajtami is úgí indítottunk, hogy elkezdetm szedni vitamint, számolgattam azt semmi, most amikor minden más járt a fejemben csak épp a baba nem, akkor sikerült:) fel a fejjel! Amúgy karácsonykor született meg az elhatározás. Kitartás!

2009. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes szedni a folsavat elsősorban, esetleg még az E-vitamint is, és kipróbálnám az ovulációs tesztet is.
2009. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminok,torna,étrend váltás,sok szex,gyógyteák,jó orvos,sokat olvass a témárol legyél tájékozott és sikerül.Nekünk bevált időt és pénzt nem sajnálva hosszú idő után 3 hós vagyok.Sok sikert és kitartást.
2009. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg hőmérőzni, nekem segített
2009. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én decemberben elkezdtem szedni az elevitet, és január közepétől álltunk rá a babaprojektre. Februárban mértem a hőmet, és azt mutatta hogy nincs peteérésem (hozzáteszem hogy a görbével nekem csak macera volt..., majd ideges lettem és márciustól nem mértem). MÁrciusban ittam a cickafark és palástfű teát, és abban a hónapban terhes lettem.

Üdv

22hetes kismama

2009. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: egyet elfelejtettem: márciusban használtam ovu tesztet is.
2009. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igyekszem nem görcsölni rajta! Várom a további válaszokat! Átlagban hány hónapot kellett várni a pocaklakóra :)?
2009. aug. 22. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre semennyit, rögtön sikerült, 1 hete szedtem a Maternát és az E-vitamint. A másodikat most próbáljuk összehozni, eddig 3 hónap telt el. Most elkezdtem a Femibiont és az E-vitamint, próbálom az ovutesztet. (előző pé-ről lekéstünk) Nem teázok, nem hőmérőzök, nálam nem vált be.
2009. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!