Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is van esély a terhességre?

Klaudy448 kérdése:

Így is van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Előző kérdésekben pontosan leírtam hogy mi történt a barátnőmmel és hogy terhes lehetek ez által. A menstruációja megjött 2nappal hamarabb és nagyon fáj, rettenetesen görcsöl a hasa, hanyingere van de azt mondta hogy kevesebb vér távozik belőle mint szokott. Nem barnás hanem rendes piros vér,néha még sötétebb is. És hogy olvasott sok olyat hogy terhesség alatt is véreznek és hogy így mennyi az esélye

2017. júl. 15. 21:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*lehet-e ez által
2017. júl. 15. 21:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött neki akkor hogy lehetne terhes?

Jártatok biosz órákra?

2017. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocsi csak kicsit értelmetlennek tűnt a kérdés.Most láttam az eredeti/előző kérdést.Sajnálom nem tudtam hogy ez ilyen helyzet.

Nos, nem lehet terhes ettől.A hányingert nem tudom mihez kötni.Sztem jobb ötlet ha elmegy az orvoshoz.A mensivel kapcsolatosan meg ha szügségét érzik (nem tudom hogy normál esetben mennyire görcsöl/fáj,mennyire vérzik) menjen el a nőgyógyászához.

Remélem tudtam segíteni és bocsi az első válaszért

2017. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindig ennyire fáj a hasa, csak azért furcsa neki mert általában nagyon vérzik, most meg nem olyan intenzíven mint szokott
2017. júl. 16. 08:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem menjen el a nőgyógyászához.
2017. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tud elmenni hozzá
2017. júl. 16. 10:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért Nem?
2017. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tud?
2017. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert messze lakik a várostól és a szüleivel kellene mennie.
2017. júl. 18. 00:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem muszáj szülőkkel nőgyógyászhoz menni. De én is mentem már anyával. Mondjuk nekem aztán mindegy, hogy a barátnőd megy vagy sem. :D
2017. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!