Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély még a terhességre?

Van esély még a terhességre?

Figyelt kérdés
Utoljára Május 8-án jött meg, eddig normális 28 napos ciklusaim voltak, de ez természetes, hiszen 5 évig szedtem tablettát, amit most márciusban hagytam abba. A menstruációm normális volt, de ahogy elmúlt, utána talán 1-2 nappal, sajnos hülye voltam és ezt nem írtam fel, újra megjött, legalább is kis ideig rendesen véreztem, másnap talán pecsételtem még. Ezt igazából azért írtam csak le, mert így talán eltolódott minden.. Az ovum hivatalosan 25-én volt, ilyenkor mindig elkezd fájni a mellem, de főleg a bimbóm, de most semmit sem éreztem, és azóta sem. 6-án kellett volna megjönnie, nem jött meg aznap és azóta sem. Éves szűrés miatt voltam 7-én orvosnál, akinél rákérdeztem, de csúnyán elhajtott, azt mondta tuti, hogy nem vagyok az. Két tesztet csináltam, egyet hatodikán délután és egyet nyolcadikán, de mindkettő negatív lett. Reménykedem.
2017. jún. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Most hagytad abba a gyogyszert!!! Szerintem 20-2 nő akinek rögtön első hónapba sikerül tehetbe esni. Kicsit tul reagálod.
2017. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két negatív teszt után kizárt a terhesség. Talán legközelebb, ne keseredj el, normális, hogy nem jön össze azonnal.
2017. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik hónap volt, nem az első..
2017. jún. 11. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Es 3 honap az sztd sok? Valakinek evekig nem sikerul. Legyel mar kicsit turelmesebb....
2017. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, elnézést..
2017. jún. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!