Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a korkülönbség a...

Mekkora a korkülönbség a gyerekeitek között?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki "becsúszott" a baba. Ha jól szàmolom 18 hónap lenne a 2 gyerek között. Mennyire nehéz annak aki hasonló cipőben jár ( kis korkülönbség)? Kicsit félek mert ígyis pici lesz a fiam.
2017. júl. 16. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát,ne számíts túl sok alvásra,de ha eleget foglalkozol vélük akkor valószínűleg nem lesz nagyobb baj közöttük pl.féltékenység
2017. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
2 és hn év, aztán 21 hónap van köztük. A 18 kissé hajszás lesz az elején, de mire oviba mennek, szuper lesz. :)
2017. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia! Én gyerekként írok most! Testvérem és köztem 9 év a korkülönbség, ami sajnos azt eredményezte, hogy sose tudtunk együtt játszani. Nagyon-nagyon szeretem az öcsémet, de én nagyon örültem volna neki, ha kisebb a korkülönbség és sok közös kaladunk lehetett volna :) Az elején biztos, hogy nagyon nehéz 2 kisgyerekkel, de utána sokkal jobban lehetnek (nyilván kivétel erősíti a szabályt), mint nagy korkülönbséggel.

18L

2017. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia.

Én már nem vagyok gyerek. És még gyerekem sincs,de a barátnőmnek van 1öccse aki 10évvel fiatalabb. "Fantsztikus",hogy mehetünk érte oviba,vigyázhatunkrá,stb pedig volna jobb "dolgunk"...ha érted mire gondolok.

Szóval a nagyobb tesó meg én ingyen bébisitter.

2017. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két fiatalabb tesóm között van 11 hónap. Babaként nyilván nehéz volt velük, de később jó volt, sokkal szorosabb köztük a viszony, mint a többiekkel, amolyan ketten a világ ellen módon. Szerintem ez tök jó, még ha ott sem így tervezték apámék. :)
2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Igaz nekem még csak 2 hetes a kicsi, de 21 hónap van a gyerekek között. Még most könnyű, a kicsi eszik-alszik, de a terhesség utolsó 2-3 hónapja nekem nagyon nehéz volt fizikailag. Azt meg ki tudja mit fognak hozni a kóvetkező jópár hónap, szerintem nagyon baba- és gyerekfüggő.
2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk tervezetten 17 hónap. Egyedül nevelem őket, a kicsi most egy éves, a nagy 2,5. Én imádom, hogy így alakult, semmi hátrányát nem látom. Ennél nagyobb korkülönbséget soha nem akartam. Öcsémmel alig 14 hónap van köztünk, mindig össze voltunk nőve, még felnőttként is, mindig volt kivel játszani, osztozni jóban-rosszban, sose voltunk egyedül, mindig volt kire számítani. Ugyanezt akarom nekik is.
2017. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben egyet ertek a 7-es valaszoloval!! 3 gyerekem között is kicsi körkülönbseg van. Imadadjak egymast sosem unatkoznak. Elejen kicsit nehezebb volt mert a ferjem kesö estig dolgozik de bele lehet razodni. Nekem me segitsegem sem volt se nagyszülök a közelben. Csak kettwn a ferjemmel de elvezzük minden percet, a legkisebb most 2 eves.
2017. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt a sok pozitív kommmentet olvasni! Akkor csak nem lesz olyan vészes. Valahol örülök neki csak még alig tudom felfogni ezt az egészet.
2017. júl. 16. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Többé kevesbé 2év lesz. Ha minden ok akkor a hónap egyezni fog.
2017. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!