Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön vettem be az...

Csütörtökön vettem be az utolsó fogamzásgátló tablettát, ma vasárnap van és még mindig nem jött meg. Normalis ennyi késes vagy terhességre számítsak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen késés? A 7 nap gyógyszerszünet alatt bármikor megjöhet. Nekem az 5-6. napon szokott. Neked mikor szokott?
2017. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma még csak a harmadik napon jársz és még nincs vége a napnak-de még ha kedden jön meg, akkor sem késő. Gondolom nemrég kezdted el a gyógyszert szedni, ne aggódj, a 7 nap alatt bármelyik nap megjöhet. Először én is aggódtam, de 3 hónap múlva 'beállt' azonos időpontra.
2017. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig hatodik napra jön meg - a doki megnyugtatott, hogy ez is teljesen normális, a tájékoztató csak a nagy átlag.

De ha most kezdted, első hónapban akár ki is maradhat a hormonváltozás miatt.

2017. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csütörtökön vettem be, ma kezdek pecsételni, de még mindig nem vérzek rendesen. De így szokott lenni :)
2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az a lényeg hohy a 7 gyógyszermentes napon jöjjön meg. Nem kell elmúlni, a lényeg h megjöjjön.

(tanulmányozd még a betegtájékoztatót :) )

2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!