Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. A menstruációm első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A menstruációm első napján felraktam a hüvelygyűrűt eddig semmi problémám nem volt, viszont most vérzek 14 napra rá, jövőhét vasárnap kell kivennem. Mitől van?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pecsétlő, de még az áttöréses is normális. Nekem is volt az első 2 gyűrűnél többször. Azért jobb 3-5.napon elkezdeni használni mert kivérzel kicsit és ezek elkerülhetőek amúgy, csak nem minden doki mondja, mert akkor az első hónapban kell óvszer, van aki meg nem akarja ezt.

Ha a 3.nál is van akkor vissza kell menni a dokihoz.

2016. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, ezt most nem teljesen értem neharagudj. Tehát, jövőhéten kellene kivennem, és utána kellene megjönnie, tehát ha még három nap múlva is jelentkezik akkor menjek el az orvosomhoz? Nem sajnos nekem sem mondta el, és eddig semmi problémám nem volt, ezért nem is értettem, hogy ez most miért jelentkezik
2016. jún. 19. 17:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, figyelmetlen voltam. Értem. Köszönöm szépen a válaszodat:)
2016. jún. 19. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj :) Én is megijedtem de természetes ilyenkor még. :)
2016. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyűrűnél vagy három-négyszer volt pecsételő vérzésem. Használtam tovább, mintha nem lett volna. A következő ciklusnál már nem volt semmi gond. Meg kell szoknia a szervezetnek, ennyi.
2016. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!