Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogamzásgátlot szedni, eslö honapban meg védekeztünk és minden rendben volt de a második honapban már nem és nem jött meg a menstruáciom ...kedden kéne megkezdenem a.3honapi orvosságot ...

Ez azt jelenti hogy terhes vagyok , vagy a fogamzásgátloval is csuszhat a menstruácio ?


2017. júl. 17. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz egy tesztet, kiderül. Fogamzásgátló szedést mellett elvileg nem marad ki ciklus.
2017. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna három hónapot várnod, míg beáll a fogamzásgátló? Én úgy tudom, annyi a minimum. Amúgy vérzés nem marad ki fogamzásgátló szedése alatt. Csinálj tesztet, illetve menj el nőgyógyászhoz, korai terhességet is meg tud állapítani vizsgálattal.
2017. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző: rosszul tudod, nem kell 3 hónapot várni.


Egyébként tesztelj, hogy megnyugodj, de nem vagy terhes nagy valószínűséggel! Mindenképpen kezdd el a következő levelet, mert ha abbahagyod ilyen hamar, azzal csak ártasz. Előfordulhat, hogy ez most kimarad, de ha a következő hónapban sem lesz vérzésed, mindenképpen fordulj orvoshoz! (A betegtájékoztató is ezt írja)

2017. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. júl. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!