Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha furcsa...

Lehetek terhes ha furcsa menzesz után van egy halvány csíkszerű a terhességiteszten?

Figyelt kérdés
1napotkésett, előtte 4 napig szúrkáló meg menzesz görcseim voltak, meg is ilyedtem hogy nem fog megjönni. Párommal szexeltünk hogy hátha attól kicsit megindulna a vérzés mert nem tudtunk mit kitalálni, tesztetcsináltam minden nap de negativ volt.Meg is indult utána kis pecsételés ami reggelig tartott, utána mintha elvágták volna, majd 1napra rá mejött, akkor kicsit véreztem is de csak aznap tartott, azóta megint semmi egyik percről a másikra. Az előbb csináltam gyorsban egy tesztet, amin mintha lenne valami és rendesen látszik rajta, de fényképezni nehéz, nem adja úgy vissza. Ma reggel nagyon görcsöltem, hiába elmúlt már, azért is teszteltem. Szerintetek?
2017. júl. 16. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha erosodik akkor igen
2017. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2017. júl. 16. 14:04
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. júl. 16. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ez pozitívnak tűnik, de kiváncsi vagyok, mi lesz.
2017. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En ezt ( egyenlore) - nak mondanám..
2017. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már most szinte nem is látszik semmi a teszten. 3percnél készült a kép, nem lehet hogy még csak osztódott el az anyag azért volt ott valami?
2017. júl. 16. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez majd kiderul meg 1 teszttel.:)
2017. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes!
2017. júl. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!