Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben lehetek terhes?

Ebben az esetben lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig !S.O.S

Az történt hogy egyik "haverom" eléggé erőszakos és amikor ketten voltunk kényszerített dolgokra(semmi komoly) és ő benyúlt az alsógatyájába aztán felnyúlt nekem, de én ellöktem! Nagyon félek hogy az előváladéktól terhes leszek és a mensim is késik!



2017. júl. 17. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy én dohányzok , meg nagyon stresszes vagyok, sok egészségtelen kaját eszek, és a mensim sincs rendesen beállva+ egyik osztálytársamnál hideg medencébe fürödtünk és neki is szokott amiatt késni, de ettől független nagyon félek!
2017. júl. 17. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Máriapócs
2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
nem vagy terhes
2017. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A terhességre nincs esélyed, de a "haverod" építsd le nagyon gyorsan! Mielőtt lesz valami komoly.
2017. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 p.szabina1223 ***** válasza:
Nem lettél terhes, nyugodj meg. De a "haverodat" tényleg sürgősen küld el a náthásba és ne barátkozz vele. Ha kényszerít valamire, amit te nem akarsz, az már régen rossz és semmi köze a barátság fogalmához.
2017. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!