Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még, hogy összejött?...

Bízhatok még, hogy összejött? Babát szeretnénk,2.hónapja kapom a Clostit,hüvelyi uh.és progeszteron szint ellenőrzés mellett.

Figyelt kérdés
Az első után már 9.napon 14 és 18 mm-es tüszők voltak,és a 19.napon 36 feletti progeszteron,ami a doki szerint nagyon jó. Pár napja szúrkál a hasam és kevés fehér krémes állagú hüvelyváladékozásom van.a hőm magas,36,8 és 37,2 .a ciklus.hu szerint 21-én kellene megjönnie,ma reggel teszteltem Gabriellel,de egyértelmű negatív eredményt hozott. Most elkeseredtem,már nagyon bíztunk,hogy most sikerült. Vagy még ne adjam fel?mit gondoltok?
2008. okt. 18. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne add fel. Én is teszteltem negatívat a mensi előtt pár nappal. Aztán a kimaradt mensi után két nappal halvány pozitívat. Most már 34 hetes vagyok. Szorítok, sok sikert!
2008. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor még bizakodom:)
2008. okt. 18. 06:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bizakodjál, mert nagyon korán teszteltél. Szerdán azaz 22-én tesztelj, annál hamarabb semmiképp! Drukkolok!! ÉN is most mensi előtt egy nappal teszteltem, és nekem eddig egy árnyék van a tesztemen, úgyhogy én is korán teszteltem, még lehet belőle valami!!!!
2008. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne add fel, írtó korán teszteltél!! Majd ha 21.-e után egy héttel még mindig negatív a teszt, akkor kezdhetsz elkeseredni. :-)Előbb nem! A peteérés 36-os progeszteron mellett megvolt, tutira, és a hőd is nagyon jó!

Egyébként nekem clostival a 30. napon jött meg mindig. Nem tudom, te hányadik napon vagy... Szorítok, hogy ne jöjjön meg!

2008. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a kedves biztató sorokat,és drukk mindenkinek aki babót szeretne:) Nekem a Closti mellett az első után 24 napra jött meg, és 13.napon a hüvelyuh.alapján 3 tüsző repedt meg. Most ugyanúgy 11-12. napon éreztem a hasi fájdalmat,és a cervix nyák is tojásfehérje szerü volt,mindent beleadtunk:) és igyekszem nem feladni:)
2008. okt. 18. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, a remény hal meg utoljára! Így hát ne add fel, bizakodj és ha netán nem sikerült, akkor is fel a fejjel!
2008. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!