Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek könnyen teherbe?

Hogy eshetek könnyen teherbe?

Figyelt kérdés
Párommal több mint egy éve probálkozunk babát összehozni. Tavaj májusban hagytam abba a gyógyszert. Nekem pajzsmirigy problémám van. Páromnak meg születésekor az egyik heréje nem szált le, később megműtötték. Még nem voltunk dokinál de szerintetek melyik lehet a probléma?

2017. júl. 19. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen probléma lehet bármelyikőtökkel, illetve az is lehet, hogy teljesen más probléma van, amit nem tudtok, vagy az is lehet, hogy semmi probléma nincs, csak valamilyen oknál fogja eddig nem jött össze.

Viszont így, hogy már 1 éve semmi, nyugodtan el lehet kezdeni vizsgálódni, orvoshoz menni és kideríteni, hogy van-e valamilyen egészségügyi oka mindennek.

2017. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy harmadik gond van, ami miatt nem jön a baba. De én úgy tudom, több, mint egy évet várnak...másfelet vagy akár kettőt is, mire "meddőnek" nyilvánítanak valakit, szóval én valami nagyon alapos kivizsgálást kérnék, vérkép, vizelet, hormonszint, ilyesmik.
2017. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy eshetsz könnyen teherbe, hogy elmégy egy orvoshoz, megkerestetitek mi a baj, kikezeltetitek és úgy csináltok gyereket...
2017. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmegyek akkor dokihoz.
2017. júl. 19. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Hormon vizsgálatom most volt az jó lett. Fél évente nézik a pajzsmirigyet, most meg teljes hormon vizsgálat volt.
2017. júl. 19. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Tudom hogy közhely ,de nem szabad idegeskedni, ráfeszülni nyugodt szervezet csodákra képes :)
2017. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Probálok nem foglalkozni vele csak zavar hogy nem jött még össze :(
2017. júl. 20. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!