Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így könnyen...

Szerintetek így könnyen teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kioktatást, Köszi,nem vagyunk baba ellenesek,de míg lehet,a védekezés legnaturálisabb formáját választjuk. Szóval együttléteink kb 3 menetesek,ami így néz ki. Párom bevezeti a péniszét óvszer nélkül. Mikor ugy érzi elmegy,fel az óvszer,és elélvez,majd alaposan megmossa. Ezt követően ismét óvszer nélkül hatol belém. Ezt ismételjűk háromszor,de elélvezésbcsak gumivan történik. Peteérésem ideje alatt -+4 nap nem szeretkezünk. Kérdésem leginkább arra a részre irányul,hogy a kukilemosással érünk valamit,vagy annyi mint halottnak a csók? Valamint van e olyan "szer" (krém,zselé,bármi) ami spermicid hatású,és esetleg még mosás után bekennénk egymás nemi szerveit,hogy nagyobb legyen a biztonság? Köszi

2016. okt. 9. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Mi is pont így csináljuk,már 7 éve :P
2016. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor működőképes a dolog. 😉
2016. okt. 9. 23:17
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

A pharmatexnek vannak spermicid krméjei, kúpjai, valamijei, nézelődjetek utána a neten.


Egyébként a mosással elvileg biztonságos, max az előváladékában lehetnek életképes spermiumok, de nagyon szerencsésnek (szerencsétlennek? nézőpont kérdése) kell lenni, hogy ezek ejtsenek teherbe- azért nem olyan egyszerű ám ez a folyamat.


Mondjuk engem az érdekel, hogy miért húzza fel a gumit, ha egyébként akár a hasadra is élvezhetne? Ha meg már felhúzza a gumit, akkor miért nem előbb, vagy akár a kezdetektől? Az én párom sem szereti az óvszert, ezért amikor anélkül vagyunk, akkor végig óvszer nélkül nyomjuk és a vége hasra/hátra/fenékre/arcra/akárhova megy, de ha meg gumival vagyunk, akkor a legelejétől kezdve. Nekem tök logikátlan a ti módszeretek, de csak ezért van a kötözködés, mert amúgy nincs vele baj :D

2016. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez kb. a lutri szint. Lehetetlen megmondani, viszont a fogalmazas es kifejezesmodon behaltam :D. Fokepp a kukilemosasnal :D.
2016. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Boccs,de fáradt vagyok,most igy jött össze a fogalmazás. 😁

2. Azért nem mindegy szerintem a pasinak,hogy kényelmesen elengedi magát és marad a punciban,vagy gyorsan lelök magáról mert jön a kiscsoport. Amugy nekem is élvezetesebb,ha az élvezés pillanatát úgy élhetem meg,hogy simulunk egymáshoz,nem pedig nézem (jobb esetben érzem is) ahogy veri. Meg így működik az együttélvezés is.

2016. okt. 9. 23:30
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
3-as első vagyok...Szerintem ők se mindig így csinálják. Nálunk is van hogy hasamra,vagy fenekemre megy és van hogy gumival vagy gumi nélkül :)) Egyébként nyilván azért nem húz gumit az elején mert jobb érzés csupasz kukival benne lenni :D Naaa érted :) Nekem amúgy mindegy,hogy ő hogy szeretne elmenni,csak még ne bennem az a lényeg...
2016. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem jó, mert előváladéktól is teherbe lehet esni. Olvass utána.
2016. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez elég kockázatos.


Inkább úgy mondanám, hogy egy félholtnak a csók, aki bármelyik pillanatban meghalhat, de csókolgasd csak, hátha... :D

2016. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát tudja a fene, mi egyszer védekeztünk megszakítással, és hiába vette ki kb. két perccel előbb, még is terhes lettem.

Szóval én nem tudom ezt jó szívvel ajánlani.


A lemosás semmit nem ér, mivel kimosni nem tudjátok az egész húgycsövet.

Következő menetnél az előváladék minden aktív katonát kimos, és kenitek fel a hüvelybe meg a méhszájra. Nem egy-kettőt, hanem sokat! Márpedig terhességhez egy is elég.

Ezzel az erővel telibe is pakolhatna, hasonló eséllyel esel teherbe.

Az meg ugye van, akinek elsőre sikerül, van akinek évek alatt se.


A peteérésről annyit, hogy az egész biztos, hogy a lányom kb. a havi végén fogant, egy héttel a középidő előtt. Csak akkor volt szex, úgyhogy biztosan tudom.

A mostani pocaklakó pedig kb. 6 nappal a várt vérzés előtt, vagyis ez egy héttel a középidő után történt.

Ez is 100%, még a doki is ezt mondja.


Az akkor ugye nem +- 4 nap, hanem +- 9 nap lenne az én esetemben, ha a termékeny időszakot el akarom kerülni. Jóformán csak a vérzés alatt lehetne védekezés nélkül szexelni. (De én biztos, hogy akkor is teherbe esek).


Szóval ha akartok gyereket, akkor szexeljetek rendesen.

De ha nem, akkor húzzon gumit egyből, úgy még én se esek teherbe. :D


Ilyen nincs, hogy jöhet is a baba, meg nem is, bízzuk a természetre. Unokanővéremnek ezért van 7 gyereke, mert nem sokat tesznek ellene, de érte se (nagyonmagyar őskeresztény, csak megszakítással védekezhetnek).


Ha szerencsejátékot akarsz játszani, vegyél lottót! Ne egy kis ember élete legyen a tét.

2016. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
82%
Ez szerintem is inkább orosz rulett mint védekezés. Egy biztos, ez nem az én csajom kérdése.
2016. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!