Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy csak...

Qwertasdf18282728288 kérdése:

Terhes vagyok? Vagy csak valami mas a bajom?!

Figyelt kérdés
Elore is elnezest. A helytelen irasert. De nem vagyok teljesen magyar szarmazasu) nos 6honapja a kezembe rakattam implantatumot ami alitolag 3-evre véd a baratommal rendszeresen voltunk egyutt de meg sohasem ereztem iilyet, utojara 1 honapja voltunk egyutt mivel most el utaztam. Es kb 2 hete ( de ez ugy kezdodot hogy egyszer hajnali 5kor fel ebredtem es szaladtam hanyni vagy 4x hanytam azota csak oklendezek minden ejjel faj a fejem a nyakam a hatam hamar vagyok almos faradt ha ra nezek valamire ami a kedvencem volt akkor a torkomra szalad a hanyinger gorcsolok is par napja ossze estem. Ha ki gondolok 1 kajat azonnal ennem kell vagy le ver a viz ez most mi?! Terhebe estem volna ?! Nem nagyon tudom hiszen fogamzasgatlozok
2017. júl. 22. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen vennék egy-két terhességi tesztet. Aztán lehet, hogy csak valami vírus, de ha már két hete tart, valószínű elmennék orvoshoz is.
2017. júl. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni minimum 2 terhességi teszttel, hogy mi van. Hiába a fogamzásgátlás, vannak esetek amikor nem védenek teljesen, és bekövetkezik a terhesség. Akár pozitív, akár negatív a teszt, mindenképp fordulj orvoshoz.
2017. júl. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,lehet én értek félre valamit(vagy csak szimplán hülye vagyok),de a kezedbe rakatott inplantátum hogyan jön össze a fog. gátlással,ill. a terhességgel? 😕
2017. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3as válaszolónak:

[link]

2017. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyet sem hallottam még. :o

Kérdező, csinálj egy tesztet, két hét után már mutat eredményt, és ha negatív is, irány a doki, hogy mitől lehet.

2017. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért.
2017. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tesztet mindenképpen csinálj és menj is el dokihoz. Majd írj, hogy mi lett az eredménye!

2017. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok:

aztaaaa,én le vagyok maradva az őskorban úgy látom,pedig még fiatal vagyok (27+),de ilyen fog.gátlóról még sosem hallottam 😞

2017. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!