Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha hajnaltól ( 3óra) egészen...

Cs18 kérdése:

Ha hajnaltól ( 3óra) egészen idáig rosszul vagyok ( fáj a fejem, hányingerem van, majdnem elájultam, hasmenésem van enni alig ettem még is úgy érzem h tele vagyok) mi lehet a bajom? Terhes lehetek? Félek dokihoz menni :/

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár lehetsz. Késik?

De amúgy van valami vírus, ugyanez volt velem is napokig. A rossz közérzet és az h úgy érzem magam, mint aki teli ette magát még mindig megvan.

Azt mondták h max 10 nap és elmúlik és fokozatosan 3-4 liter folyadékot kell inni. Meg c vitamint szedni.

2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás, vagy valamilyen vírus. Lázad nincs?

Miből gondolod, hogy terhes lehetsz? Nem védekeztetek?

Ne egyél semmi nehezet, csak sima háztartási keksz, főtt krumpli, pirítós. Igyál sokat, de csak kis adagokba, nehogy kijöjjön, de nagyon fontos a folyadékpótlás, vizet vagy teát citrom nélkül (vagy nagyon kevés citrommal).

Ha lázas vagy, akkor mindenképpen doki.

Ha valami kevésbé durva, akkor 1-2 nap alatt el kell múlnia. De ha nem, akkor már mindenképpen menj el dokihoz.

2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején volt egy hasonló tünetem, hosszú távon, majdnem orvost kellett kihívni.

Kiderült, hogy a sós mogyoró idézte elő, felment a vérnyomásom és a pulzusom magasra.:S

Illetve volt párszor akkor is hasonló tünetem, amikor migrénem volt.

Hasogató, nyomó fejfájás, hányinger, kettős látás, fényérzékenység, nem tudtam olvasni, bámultam magam elé, és nem tudtam egyszerűen olvasni, hiába néztem a betűket, még számolni sem tudtam. A hasmenés szerencsére nem volt, de ha meglett volna, akkor izgalmas lett volna kómásan a wc-re mászkálnom.

A pároméknál a munkatársának volt fej fájás, hányinger, alig evett, és kiderült, hogy súlyos influenzája volt.

Az, hogy még mi idéz ilyeneket elő, sajnos nem tudom. Ha van vérnyomás mérőd, akkor csináld meg, ha nincs, akkor ha nem vagy jobban, akkor fájdalom csillapító, és igyál sokat (hasmenés miatt).

2014. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat . most úgy tűnik hogy elmúlott, egyébként múlthét szerdán múlott el a menstruációm.
2014. máj. 12. 05:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hirtelen elmúlt lehet akár lezajlott epegörcs. Egy UH-t megér.
2014. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!