Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdő "hőmérős" vagyok. Még...

Kezdő "hőmérős" vagyok. Még nincs is egy teljes ciklusom rögzítve. Azok közül akik értenek hozzá, megnéznétek, hogy ez eddig hogyan alakul? Így kell kinéznie egy egészséges görbének?

Figyelt kérdés

No és mi egy babás görbe jellemzője? Hogyan kell alakulni a hőmnek a ciklus alatt? Előre is köszönöm ha válaszoltok.

Amúgy 28 leszek, kb 2 éve vágyunk egy babára, de csak most keztdünk el hőmérőzni és dokikhoz járni. :-)


2010. máj. 22. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Éppen a lényeget hagytam le!!!!!

[link]

2010. máj. 22. 14:39
 2/5 eszo ***** válasza:

szia!

Igaz én is csak most fogom kezdeni a hőmérőzést, hacsaknem babós lettem .-))

De az a lényeg, hogy mindig azonos időben mérd a hődet..felkelés előtt..így egyszer 3:20, máskor 7:20-elég csalafinta lehet..

jah és hüvelyben a legcélszerűbb!


Egyébként, ha terhes vagy, akkor a menzi időpontja körül fennt kell maradni a hőnek, mert menzi esetén leesik..

hogy mennyi ez a hőfok az mindenkinél más, és az alaphőtől függ! :-)


Remélem segítettem! :-)


Drukkolok, hogy babás légy!

2010. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem jobban egy időben mérni, de a munkám miatt nem mindig egy időben ébredek... De akár még baba is lehet?
2010. máj. 22. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Akár babás is lehetsz, ez elég magas hő. A normál az 36,2 és 36,5 között van. Kérdés, ugyanabban az időben, ugyanott és a legfontosabb, legalább 6 óra alvás után közvetlenül mérted-e. A magas hőt betegség is okozhatja, de azt most zárjuk ki. Ez a görbe épp a ciklus azon napjaitól van vezetve, amikor már áteshettél az ovuláción. Így nehéz véleményezni.


Minden esetre a folyamatos magas hő, egyelőre biztató. Sok szerencsét

2010. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyanott (hüvely) mérem minden nap, de nem mindig tudom ugyanakkor tenni. A 6 óra alvás az mindig megvan,
2010. máj. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!