Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhén tágabb bal pitvar...

Enyhén tágabb bal pitvar esetén újabb terhesség szóba jöhet?! A mérete: 42x50 mm A szívultrahang egyebekben rendben. Talán csak annyi, hogy a mitrális billentyű kissé echodensebb, de jól mozog. EKG normális. Vérnyomás rendben.

Figyelt kérdés

Egy hónapja szültem. Harmadik terhesség során magasabb pulzus lépett fel (100 és 115 között), amire 5 hónapon át nap 25 mg Betalocot kellett szednem.

Most szülés után semmit nem szedek, a pulzusom a terhesség előtti 85 körülihez képest 60 és 75 között mozog.


Aggódom, hogy újabb terhesség, azaz újabb megterhelt keringés tovább ronthatja az állapotot...

Hozzá kell tennem, hogy 15 kg túlsúllyal küzdök kb. 6 éve. Arra gondoltam, hogy ha ezt leadom, talán kisebb lesz a rizikó. Olvastam, hogy az elhízás komolyan hozzájárulhat bal pitvari tágasság kialakulásához.


Hozzáértők, vagy hasonló állapottal bírók válaszát várom köszönettel.



2017. júl. 24. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ezt egy orvisal kène megbeszèlned.
2017. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosal bocsi** 1 vagyok
2017. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!