Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem pozitívat...

Ma reggel teszteltem pozitívat. Lehet a Balatonban fürdeni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például arra hogy nagyobb igy a fertőzésveszély.....
2017. júl. 24. 07:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

O Istenem. Ovutól sem szabad fürdeni, jobb zuhanyozni stb.. Most komolyan???

Ennyire azért ne legyünk bevarrt seggüek, én nyugodtan fürdenék a helyedben.

Valószínűleg azon kevés kismamák koze tartozom immár másodszorra, akik élvezik az életet várandósság idején is. Értem ezt azalatt, hogy fürdök Balatonban a családommal, nem a vízpartról sóvárgok, nemi életet élek a férjemmel,kirándulni járok, és köszönöm, semmi bajunk,a pocakban lévőnek sem, csak élvezzük az életet! 😊


Jó nyaralást 😀

2017. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki vàlaszolt
2017. júl. 24. 14:46
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

11-es, hidd el, nem vagyok bevarrt seggű!

Mi meddőségibe járunk, mert nem jön a baba. Nem mindenkinek olyan egyszerű. Éppen ezért lehet jobban kell figyelnem, nem lehet mindenki olyan termékeny és varázslatos mint te vagy!

Örülj, hogy neked minden klassz.


Én nem mennék be, és igen, ovu után sem, mert már évek óta küzködünk, és nem emiatt akarok megint negatív teszteket bámulni, mint már olyan sokszor.

2017. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

Ja, és pl barátnőm éppen csak elment bringázni 7 hetesen, hirtelen bukkanó, azonnal érezte, hogy nem oké valami, mert vérzett. Elment a baba.

Másik lánynak egy fürdőben lettek hasi görcsei és elment a baba 5 hetesen. Pedig tudta hogy pozi a tesztje.


Meg persze van olyan is, aki cigánykerekezik meg mindenfélét művel terhesen és mégis minden frankó. Hát nem vagyunk egyformák.

Én továbbra is kitartok amellett, hogy más az, hogy valaki nem tudja hogy terhes, és úgy pancsizik, és megússza, nem vetél el, meg más az, hogy valaki leszarja, éli tovább a világát, és ha nem adj isten történik valami, akkor majd lehet sopánkodni.

2017. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

11-es vagyok.


Véleményem szerint a dolgok hátterében általában egészen más, sokkal komolyabb probléma áll, mint egy ártalmatlan fürdőzés a kádban, vagy egy merülés a Balatonban.

2017. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem vigasztalja meg egyik nőt sem, akinek olyanok miatt ment el a babája, hogy pl fürdőzött, vagy leesett a lóról, vagy bukkanózott egyet a bringával.

Vigyázni kell és kész.


És igen, nekem orvosko megmondták, hogy már most a beavatkozás után se fürödjek csak zuhanyozzak, sőt, nem szabad felüléseket csinálni, meg ugrálni, sok nő nem is tudja, hogy terhes lehetett volna, mert megjön a mensije, és nem tud róla, hogy elindult valami, csak éppen emelt egy nehezet vagy forró vízben ücsörgött vagy akármi. engem is hülyének néztek, hogy a hétvégén a a nyaralás során nem mentem be a vízbe nem ittam alkoholt, meg igyekeztem pihenni, de ha más miatt nem is, amiatt jó volt ezekre figyelni, hogy nem lesz lelkiismeretfurdalásom, hogy talán ez volt az oka...hidd el, ha már évek óta várod azt a 2. csíkot, mindenről képes lennél lemondani, és nem érted, másoknak miért olyan nehéz még a bagót is letenni nagy pocakkal, vagy miért mennek ugyanúgy lovagolni, afaltmászni, akármi, miért kísértik a sorsot.

2017. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem ez nem vigasztalja meg egyik nőt sem, akinek olyanok miatt ment el a babája, hogy pl fürdőzött, vagy leesett a lóról, vagy bukkanózott egyet a bringával.

Vigyázni kell és kész."


Mit nem értesz azon, hogy amiket összeírogatsz, attól nem vetél el senki? Nagyon sajnálatos, hogy neked nem jön össze a baba, de azért hülyeségeket ne vegyél már be. Más meg éjszaka felkel, elmegy wc-re és látja, hogy vérzik, akkor szerinted az alvástól vetélt el vagy mi? Vagy a fekvés ártott meg neki?

2017. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek abban, hogy ha már tudjuk, hogy várandósok vagyunk, ne orosz rulettezzünk, bírjuk ki azt a pár hónapot, cserébe nem kell idegeskednünk olyanokon, mint, hogy merülhetek-e a Balcsiban, okoztam-e ezzel vmi bajt, nem ráz-e túl erősen a ló stb.

Az én dokim tök laza volt egész terhesség alatt, mégis egy valamit az első vizsgálaton hangsúlyozott: nem ajánlja az ülőfürdőt, sem a meleget, sem a hideget, sem a langyosat. Semmilyet. És nem a hőfoka miatt. Nyilván azt a lelkemre kötötte, hogy a forró fürdőt hanyagoljam. De nem látunk bele a testünkbe. Lövésünk sem lehet, hogy a terhességünknek egy adott időszakában, adott pillanatban milyen állapotban van a méhszájunk. Van, akinek olyan észrevétlenül nyílik, hogy egy görcs, annyit sem érez. Szval a víz hőfoka csak egy dolog. De a szervezetünk egy nagyon érzékeny műszer. A pici magzat a mi testünkben még annál is érzékenyebb. Mindkét várandósságom idején úgy éreztem mindkettőnket (a kisbabámat a hasamban és magamat) a legnagyobb biztonságban, hogy nagyon odafigyeltem ezekre a dolgokra. Sőt, bár én nem ovuteszteltem, de mivel tervezett babáink vannak, nagyjából tudtam, hogy mikor van meg az esélye a beágyazódásnak, és mikor vannak az azt követő bizonytalan hetek a nem várt menstruációig. Én bizony nagyon vigyáztam magamra. Nem éreztem azt, hogy valamit megvonok magamtól azzal, hogy nem ittam azokban a napokban, pedig lett volna rá alkalom, nyár volt, buli buli hátán. És nagyon boldog voltam, hogy nem kellett idegeskednem, amikor a kisfiam az első próbálkozós hónapban megfogant, hogy ártottam-e Neki az ivászattal, összeszedhettem-e vmi cuki kis gombát a wellnessben vagy akár a Balcsiban (és aki iszik belőle, lelke rajta, én nem tenném, a gyerkőceimnek sem engedem).

Élveztem a várandósságaimat, mert a tervezett és nagyon várt babáinkat hordtam. Ennyi nekem pont elég volt. Semmi pénzért nem kockáztattam volna az egészségünket, mert sosem lehet tudni.

2017. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, végre egy értelmes és lelkiismeretes Édesanya!

Szerintem is ez a normális, a többieknek meg üzenem: egyenek nyugodtan nyers halat dögivel, öblítsék le a Balaton vizével, súlyzózzanak, piáljanak, nehogy már bármit is megvonjanak maguktól 1-2 hónapig, a lényeg úgyis az, hogy szuperkismamik legyenek, akik ugyanúgy élik az életüket, mint előtte....Pedig a várandósság nem éppen arról szól, hogy a helyzet változatlan, igenis, megváltozott valami, és óvni kell, vigyázni rá.

2017. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, hogy az a lelkiismeretes anya, aki terhessége alatt még a lábujját sem meri vízbe tenni.

Szerintem ezek lesznek aztán azok az anyukák, akiknek sosem nyúlhat sárba a gyerek, nem mehet ki a napra, és nem ehet fagyit a többi gyerekkel önfeledten,mert az ártHAT.

11 - es vagyok, aki az egyik hozzászóló szerint szupertermékeny és szuperanya. Ez így nem igaz rólam, de elmondhatom, hogy a józan ítélőképességem megmaradt terhességeim során, és nem érzek lelkiismeret furdalást, hogy fürödtem a Balatonban.

2017. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!