Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4-5-6 nappal...

Mensi előtt 4-5-6 nappal nagyon fájó, duzzadt mellek, aztán elmúlik a fájdalom a 13. dpora? Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom. Múlt héten csüt-péntek és szombat hatalmas, duzzadt, meredező és fájó mellbimbóim voltak, fokozatosan elmúlt az érzékenység vasárnap és ma.


Volt valaki, akinek csak 1-2 napig volt érzékeny a melle, és utána elmúlt, és mégis baba volt?

Vagy akinek érzékenyek votlak a mellbimbói, azoknak folyamatosan erősödött?



2017. júl. 24. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan ebben a cipőben jàrok. Napok òta èrzèkenyek a melleim, mindjàrt megjön èrzèsem van. Hol erősebben fàj hol kevèsbè, de ez terhessèg alatt is ilzyenyen :) Az előző terhessègennèl nem ezek a jelek voltak, de majd meglàtjuk :) Màra nem vàrom.
2017. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ilyen
2017. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezek a tüneteim voltak. Szinte biztosra vettem, hogy terhes vagyok, de megjött. Ebben a ciklusban megértettem, hogy az a biztos, ha nem jön meg. A menstruáció előtti jelekre nem lehet adni, mert jól be tudna csapni, főleg ha figyeljük magunkat.

Viszont szurkolok, hogy baba legyen :)

2017. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy baba lesz :)

Igazából gondolom ha nem lenne semmi, akkor is lehetne baba, mert nem mindenkinek van tünete mensi előtt. Ovus fájdalmam is szokott lenni mindig, most meg azt sem éreztem meg, hogy 3 jókorára nőtt tüsző megrepedt, pedig hát sima ciklusban is szoktam görcsölni ovukor.


Nehéz ez a várokozás, el kellene foglalnom magam, de nehézbármi másra koncentrálni.

Már nagyon szeretnénk, és mivel nem természetes úton próbálkozunk, hanem inszeminációval, nem igazán tudok megfeledkezni a dologról, bár megfogadtam, hogy ennél az inszeminációnál nem hőmérőzök és nem tesztelek csak a kiírt napon. Viszont az önmonitorozás olyan, hogy akaratlanul is csinálom, reménykedünk.


Most 3 tüszőm is versenybe szállt, és remélem legalább az egyik már szépen fejlődik, gyarapodik itt belül.

2017. júl. 24. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szurkolok hogy összejöjjön, majd ìrd meg mi lett. Szerintem ha figyelsz magadra èszre lehet venni nemvàrt előtt is a jeleket :) Nekem kifiamnàl mà 4nappal előtte tudtam, mert amiket előtte szerettem illatok, borzalmasak voltak, èmelyegtem tőlük. Csinàltam egy tesztet dèlutàni vizeletből ès halvànyan ott volt a màsodik csìk :) Most mèg nem.teszteltem, ha nem jön meg ma, holnap csinàlok egz tesztet.
2017. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem várt után több nappal kb. 5 nappal tudtam egy normális jól látható tesztet csinálni, de meg voltam győződve arról, hogy tuti terhes vagyok. Senki nem hitte el és láss csodát : 20 hkm :) HAJRÁÁÁ
2017. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ÖS, miből gondoltad hogy terhes vagy?

Én mint írtam, nincs tünetem, reményem van, meg pozitív hozzáállásom, hitem, de nincs sem mellfeszülés, sem mindjártmegjön érzés, görcsölgetés hol van, hol nincs, mint a mesében.


Nekem 15. dpo-n tuti kell, hogy mutassa a teszt, mert inszeminációnk volt, neked valószínüleg azért csak nem várt után mutatta a teszt, mert nem akkor volt ovud, mint gondoltad.

Hmm, majd kiderül, hogy nekem hány csíkor lesz a tesztem, nagyon remélem, hogy 2 csík lesz rajta végre :)

2017. júl. 24. 13:10
 8/8 anonim válasza:
Nekem 1 teljes hetig fajtek a melleim , a bimbom meg plane , hozzaerni is kesz katasztrofa volt. Volt par perces hasfajas is mikor azt hittem hogy na most megjon de nem volt semmi, feher folyasom volt vegig. 16 napot kesett azt hittem terhes vagyok. De vegul megjott.
2017. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!