Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal 37. 0...

Koncus kérdése:

Nem várt előtt 2 nappal 37. 0 ébredési hő, napközben hőemelkedés, derékfájás, alhasi fájdalom, vizes folyás? Jelzett valakinek babát? Vagy csak menzi lehet?

Figyelt kérdés

Most igazából nem tudományos válaszokat várok - elhihetitek, hogy rengeteg fórumot, és erről szóló cikket olvastam a neten - de mint tudjuk, nem minden úgy van, ahogy az a nagy könyvben megvan írva. Szerintem ezaz oldal arra van, hogy a személyes tapasztalatokat megosszuk egymással, nem pedig azért, hogy ezredszerre leírjuk, amit a hivatalos oldalakon és könyvekben olvashatunk.

Számomra az a biztos, ami már megtörtént :)

Nekem mindig 28 naposak a ciklusaim, évek óta először múlt hónapban 26 volt csak.. pedig múlt hónapban nagyon reménykedtem a babában, a létező összes tünetet éreztem magamon, a hányingertől a szédülésen át a mellfeszülésig.. tényleg kezdett olyan lenni, mint a nagykönyvben, erre 26-ik napon megjött.. ezért eldöntöttem, hogy próbálok nem görcsölni rajt. Ez ebben a hónapban tökéletesen ment is. Ovum két nappal később volt, mint amit a naptáram gondolt.. előtte lévő napokban is együtt voltunk, aznap is, és utána pár nap.. Viszont ebben a hónapban semmi tünetem nincs. Azon kívül, hogy időközönként majd leszakad a derekam. De nem tart sokáig. Nem feszül a mellem, nem volt hányingerem, nem émelyegtem.. 2 nappal a nemvárt előtt vagyok, 37 körül van a hőm ébredéskor, és napközben is folyamatosan 37 felett vagyok, pedig nem vagyok beteg. Ami még szokatlan számomra, hogy fehér kissé vizes állagú hüvelynedvem van, folyásnak nem nevezném, mert a bugyimig nem jut el, de érzem, hogy egész nap nedves vagyok. Sok oldalon olvastam, hogy ez menzi előtt szokott lenni, de azt is olvastam, hogy valakinek baba előtt is volt ilyen.. Illetve ma brutális derékfájással és alhasi fájdalommal keltem fel, és hőemelkedéssel. Kicsit szűntek a panaszok, jól vagyok, néha rám tört a mindjárt megjön érzés, de a hőm fenn van napközben is - nem csinálok semmi fizikait - ami indokolná a 37 felettit. De rosszul nem vagyok. Tudom, hogy első biztató jel a menzesz elmaradáa, de azért jó lenne olvasgatni sikersztorikat. Van, akinek nem voltak különösebb tünetei, és hasonlóan vizes volt a hüvelyváladéka?


2017. jún. 18. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem.is alap 37,de ne gorcsolj rá ennyire mert lehet produkálod a tunekeket. Nekem mindkét baba 3.ra jott ossze. Én is homeroztem elsonél meg ovuteszt meg mittomén és olyan toményen megjott 1-2ra,hogy 2nál már egy két konnycseppet elmorzsoltam. 3.nál meg ugy voltam nem.érdekel jott is rogton egy várva várt kislány:D most meg kisfiu lesz:) folyásom.mindkettonél volt és van is. Tehát nekem ez nem.jelentett semmit se.
2017. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 2 nap vizes folyásom volt mielőtt megjött, ez annak a jele, hogy a méhnyálkahártya már kezd leválni.
2017. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én tippem az, hogy ez baba. :)

A magas hő nagyon jót jelent (ha nem vagy beteg). Azért 100%-ra ne éld bele magad, mert még sokáig bármi történhet sajna, de már reménykedésre ad okot.

Nekem is ez volt, baba volt, és meg is maradt. :) Más tünet nem volt, csak a 37,1-es hő egész nap. Nem is mértem egyébként hónap közben, csak egy genetikus ismerősöm mondta, hogy pár nappal menzesz előtt mérjem már meg, mert az az első jel, ha akkor 37 fölé megy. Igaza volt. :)

Majd írd meg lécci, mi lett. :)

2017. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommentedet! Örülök, hogy neked anno összejött a baba, remélem hamarosan én is anyai örömek elé nézhetek. Természetesen nem élem bele magam, mert csalódni nem szeretek, igazából ennyi kellett ahhoz, hogy legalább ne adjam fel, és tudjam, hogy van remény :) Mindenképp jelzek, hogy mi volt :)
2017. jún. 18. 20:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma kellene megjönnie, eddig nem jött meg, és nem is érzem úgy, hogy megakarna jönni. Hőhullámaim vannak, és néha van egy pár perces émelygésem. Nem akarok még tesztelni, mert mindenki azt írja, hogy az még korai. Hát nem tudom. Várok.. :(
2017. jún. 20. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg reggel, fent van-e még a hőd!
2017. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 tizedet csökkent 3 napja, aztán 2 napja, még 1 tizedet, és most 1 tizedet fel. Napközben meg hőemelkedés, hőhullámok.

Reggeli teszt negatív, de meg sem jött.. (tegnapra nem vártam)

Nem tudom.. :(

2017. jún. 21. 08:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát várjál pár napot a következő teszttel, ha addig sem jön meg.
2017. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A csökkenés sajnos nem jelent jót... Sajnálom.

De azért írj még!

2017. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos, de köszi mindenkinek! :)
2017. jún. 22. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!