Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napos késés után, egyértelm...

15 napos késés után, egyértelmű pozitív lenne a teszt ugye?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínű.
2017. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, volt-e ovuláció és ha igen mikor.
2017. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen a menstruációm 30-50 nap között szokott megjönni. Óvszerrel védekezünk, csak aggaszt megint miért késik. Csináltam tesztet, totál negatív lett. Ezért is kérdezem, hogy ha terhes lennék, akkor azt mostanra mutatnia kellett volna. Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 25. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvoshoz mennék ilyen hosszú ciklussal. 26-32 napig normàlis. Ilyen hosszú ciklusnàl még a ovu sem valószínű, nemhogy tethesség.
2017. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 naposat már mutat,bármilyen későn is volt az ovud..Én is ezt tapasztaltam 2 évig.. volt hogy 37-38 napra jött meg.. 2 naponta vettem a teszteket olyankor,aztán meguntam,és elmentem dokihoz. Pajzsmirigy alul működés... ezért nyúlik el ennyire a dolog,és bizony sokszor nem is volt peteérésem.. volt hogy 2 hetet "késett".. aztán valami oknál fogva egyszer olyan furán éreztem magam,ha már van teszt megcsinálom,bár még csak 2 napja késik.. pozitív lett!!! Rohantam a dokihoz,aki közölte,ne éljem bele magam ilyen rossz pajzsmirigy működés mellett,csoda hogy megfogant..egyen a letroxot nyakra főre és bizakodjunk.. 7 hét adatott meg :( elvetéltem... azt mondta a dokim,míg rendbe nem jönnek az értékeim,ne számítsak semmi jóra.Így most eszem a gyógyszert, a laborom jobb lett sokkal... bár 1 év kellett hozzá,hogy elinduljon "pozitív" irányba az érték.. a 30-32 napos ciklusból nem enged,nem képes 28-ra megjönni :( mind ezt azért írom le,hogy nézesd meg magad ilyen téren is,mert nem is hinné sok nő,mennyi mindenben van szerepe a pajzsmirigynek,és mennyi kárt tud tenni,és mennyire fel tudja borítani a hormonháztartásunkat.
2017. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolónak igaza van.
2017. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Három gyermekünk van, nem kimondottan cél a negyedik. Hétfőre van időpontom a dokimhoz. Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!