Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egyszer voltunk együtt a barátommal (nekem az volt az első alkalom), nem terveztük be csak elragadott a hév, pont peteérés előtt egy nappal feküdtünk le. De védekeztünk, így gondoltam nem lesz baj.

Viszont azóta azt vettem észre hogy a terhesség jelei jelentkeznek, múlt héten sokkal fáradékonyabb, aluszékonyabb és ingerlékenyebb voltam, tegnap pedig sűrűbben kellett vécére járnom.

Már napok óta fájdogál az alhasam, tegnap este pedig görcsölt is a petefészkemnél meg jobban fájt az alhasam is (13. és 14.nap közt). 3-4 napja nincs hüvelyfolyásom, vagy csak nagyon kevés, (az is fehér túrós), ez egyedül menstruáció előtt szokott jelentkezni,de akkor is csak 1-2 napig. Van egy kis hőemelkedésem is, és pár napja fájnak a mellbimbóim.

Holnap kellene megjönnie de lehet az idegességem is ki fogja tolni. És nem tudom, valahogy furcsa érzésem van, nem pont így szokott görcsölni a hasam, ráadásul ráz a hideg, fáj a derekam is (mondjuk a derékfájás menstruáció előtt is szokott jelentkezni).

Lehet hogy csak belelátok dolgokat? Vagy megvan rá az esély hogy terhes vagyok?:(



2017. júl. 26. 07:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 17/l.
2017. júl. 26. 07:40
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj

Ha védekeztetek nem lehetsz terhes

2017. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak túlaggódom...az a baj hogy megvan rá az esély hogy tágításkor sperma került a hüvelyembe az ujjáról, és tudom hogy kicsi rá az rsély hogy ennyitől teherbe essek de lehetséges:/
2017. júl. 26. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak bemagyarázod. Ha stresszelsz, attól is késhet a menstruációd. Elég egyszerűen kideríthető: 6 héttel az utolsó mensi után (vagyis 2 héttel a kimaradás után) vegyél a drogériában tesztet. Ha pozitív, azt tudod, mit jelent. Ha negatív, menj ki a konyhában és ülj le anyukáddal beszélgetni...

29/L

2017. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért kell ennyit várni a teszttel? Úgy tudom 2 héttel azután hogy lefeküdtünk már ki tudná mutatni ha tényleg terhes vagyok. Csak mert ha most vennék egyet akkor lehet jobb lenne, mert megnyugodnék az eredménytől:D Vagy épp ellenkezőleg.

Egyébként felfázás miatt is késhet? Mert az is lehet hogy a gyakori vizelési inger és alhasi fájdalom annak a jele.


Anyukámmal esélytelen hogy beszéljek, már évek óta nem láttam, nem él velünk:)

2017. júl. 27. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben mutatja ki 2 hét után.

Van akinek a menstruáció kimaradásakor se mutatja még ki.

Felfázástól is késhet

2017. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, akkor várok még vele pár napot, vagy egy hetet.
2017. júl. 27. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!