Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás, szédülés utalhat...

Derékfájás, szédülés utalhat terhességre 10. dpo-n?

Figyelt kérdés
Pár napja eléggé fáj a derekam, sokszor szédülök, alhasi görcseim is vannak, de azok elmúlnak majd visszatérnek. 10 nappal vagyok peteérérés után.Lehetséges hogy ezek a korai terhesség jelei? Augusztus 1-én kellene megjönnie (remélem ne fog), de addig még van jó pár nap. Vajon csinálhatok már tesztet??

2017. júl. 27. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még nem jelezhet terhességet, ha csak nem korai ovud volt.

10. dpo- és pár napja tart, tehát lehet beágyazódás, lehet csak bebeszéled, lehet bármi más is. 12. dpo előtt pénzkidobás a teszt és csak elkeserít ha negaítv. Tapasztalat.

2017. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tünetem, a tünetek később jöttek mikor már tudtam róla. Csak azért írom, hogy ne figyeld magad nem jelent semmit, lehet emeltél valami nehezebbet, vagy a szédülés is lehet akármitől. De Persze lehet baba is :) de szerintem korai hogy tünet legyen. Két gyerekem van egyiknél sem volt semmi tünetem ilyen korán.

Szeritnem várd meg hogy mikor jönne meg és akkor tesztelj, szóval aug 1-et.

2017. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Remélem beágyazódás tünetei, de inkább várok még a teszttel, bár elég nehéz,de nem akarok csalódni.
2017. júl. 27. 15:33
 4/19 anonim ***** válasza:

Hasonlók vannak nekem is,de csak a 8.dpo-n vagyok..Úgy érzem a hasamtól fáj a hátam😕Nem szokott ilyen lenni mostanában,de én inkább az időjárásra tippelek,meg most ovu óta e vitamint szedek pluszban,lehet bekavart..

Szerintem nálam nem jön most össze a baba,akkor nem fájna semmim,(mind3 terhességnél csak utólag visszagondolt tünetek voltak)

Neked drukkolok,majd írd meg mi volt!!Szerintem 10es teszttel 2 nap múlva simán tesztelhetsz!!

Kitartás!

2017. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4es vagyok!Nekem terhességet jelez ez a derékfájás!:)Én most vagyok a 10.dpon.Már pár napja fájdogál a hasam,elkezdtem magnéziumot szedni,mert sokkal erősebben fáj,mint sima mensinél.A 3 terhességem(ebből 2 gyermek lett)alatt is ilyen fájdalom volt,nekem a beágyazódás ilyen erős fájdalom.A többi sima pms tünet,mellfájdalom,libidó növekedés,talán a folyás vizesebb,tegnap még szárazabb volt.

Te hogy állsz,teszteltél már vagy még vársz??

2017. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem, holnap kellene megjönnie, de remélem nem fog. De már nem érzek semmit :( Lehet nem jött össze a baba :(
2017. júl. 31. 10:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nem jött ma meg!! Teszteltél ma?
2017. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig még semmi :), remélem nem is fog. Reggel görcsöltem, mintha meg akarna jönni,de most elmúlt, kicsit a derekam fáj. Nem merek még tesztelni, félek hogy nagyot fogok csalódni.
2017. aug. 1. 08:56
 9/19 anonim ***** válasza:
jajj ,hogy birod ki? :) én minél hamarabb akarom tudni az enyém, nem birom a bizonytalanságot :)
2017. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen, kíváncsi vagyok de ugyanakkor félek is . Veled mi a helyzet?
2017. aug. 1. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!