Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon jó az étvágy nemvárt...

Ha nagyon jó az étvágy nemvárt előtt az inkább a menstruációt jelzi vagy akár babára is utalhat? Csak mert inkább arról hallani hogy émelygés szédülés jellemző ilyen tájt.

Figyelt kérdés

Mára (nem)vártam eddig még nem jött. Viszont semmi mell fájdalom vagy hasonló nincs inkább eszek de jó sokat. Mondjuk mensi előtt ez elő szokott fordulni :/

Csak ha esetleg valaki volt így korai terhességel az megirhatnà. Tudom nem törvényszerű bármilyen tünet de a remény meg van :)



2016. aug. 5. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon éhes voltam :D Ettem is feszt :D Akkor még nem tudtam h terhes vagyok, csak szerettem volna, de betudtam mensi elotti kivánosságnak :D
2016. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De jó ilyet is olvasni :D

Én pont így vagyok! És neked se volt semmi más "tünet?"

2016. aug. 5. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan ettem és ettem 😂 de nekem felsem tűnt ugyanis menszi előtt én mindig sokat eszek,es a mellem is érzékeny.

Igaz sűrűn is járók pisilni gondoltam lehet felfaztam. Én nem gyanakodtam terhességre,gondoltam késik késik,igen ám csak már augustusi hónapba léptünk, gondoltam csinálok egy tesztet ( megszakításosan vagyok együtt a férjemmel, nem reméltem hogy teherbe esek) és olyan gyorsan kijött a 2 csík, olyan boldogok vagyunk.


Kérdező ha pluszba késik még 2 napot akkor tesztelj, nekem menstruáció késése után 1 héttel lett erős pozitív a teszt.

Remélem teljesül szíved vágya

2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hát nem semmi. Ez most volt nálatok? Persze várok meg a tesztel ha holnapra sem jön. Bár szép születésnapi ajándék lenne a párommak holnap :D
2016. aug. 5. 22:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a melleim abszolút nem érzékenyek :/ pedig van amikor mensi környékén azok
2016. aug. 5. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezekre a tünetekre egyáltalán nem lehet adni. Egyénenként más, sőt terhességenként is. 3 terhességem volt, és mind különbözött, a kezdeti "tüneteket" is beleértve. Nem érdemes ezen rágódni, hogy most mit érzel,mit nem, jaj vajon minek a jele lehet, mert tök lutri.

Tesztelj inkább egyet, ilyenkor már ki szokták mutatni. Én tegnap teszteltem 2 nappal nem várt előtt, és egyértelmű pozitív lett, pedig sima 25-ös érzékenységű teszt volt.

2016. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt már kb 1 héttel egyfolytában farkaséhes voltam, furcsálltuk is... :D
2016. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Mindig más ki mit érez.

Ha a reggeli pisit elmulasztottam van még esély hogy delutani is kimutatja?

2016. aug. 6. 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12.dpo-n reggel x-epil teszten halvány második csíkom volt. 13.dpo délutáni facelle teszt pedig már egyértelmű, erős pozitív volt. Egy próbát megér. :) #7
2016. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor lehet ma megcsinálom tényleg szép ajándék lenne párom szülinapjàra :)
2016. aug. 6. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!