Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan gondotok hogy...

Volt már olyan gondotok hogy abbahagytátok a gyógyszer szedését mert babát akartatok és felborult mindent és nem sikerült sokáig a baba? Mit tettetek? Meddig kelett várnatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sia.Én december végén hagytam abba a gyóyszert,és utánna kb 55 napra jött meg,utánna 50 napra ,majd most 38 napra.Szóval nekem is eléggé bekavart.Nem védekezünk egyáltalán,eléggé rajta vagyunk a baba témán:-) remélem ebben a hónapban sikerrel járunk,ha nem akkor irány a doki.(bocsi hogy nem pont a kérdésedre válaszoltam) neked hogy van a mensid?mióta próbálkoztok?
2010. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mendy1025 ***** válasza:
Mi mikor babát akartunk,előtte 3 hónappal tettem le a gyógyszert.Nekünk a doki azt mondta,ennyi idő kell,hogy kiürüljön a szervezetedből.Utána gyúrtunk rá a babóra,elsőre összejött:)Már 16 hónapos nagyfiú!Sok sikert!
2010. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban hagytam abba a bogyót. Totál felborult a ciklusom, Utána még megjött kétszer 30 körüli napokra, aztán olyan 80 napos ciklusaim voltak. Két és fél hónapja avivázok, azóta kezdek rendbe jönni. Talán így a baba is jönni fog már...
2010. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márciusban volt két éve, hogy abbahagytam a gyógyszert. Tartottunk 3 hónap szünetet, amire az orvosom azt mondta, hogy felelsleges volt, mert ezek a mai gyógyszerek már napokon belül kiűrülnek a szervezetből. Aztán olyan ciklusaim voltak, hogy csak na! 87, 45, 39, 54 stb. A dokim azt mondta, hogy a gyógyszer abbahagyásától van, majd rendeződik. Következő év júniusáig vártam, akkor orvost váltottam, aki rögtön egy laborral indított, ahol kiderült, hogy nincs pém. Pcos vagyok. Clostit kellett szednem és folyamatos uh követés mellett következő év márciusában pozitívat teszteltem. :) Azt mondom egy jó orvos tényleg csodákra képes!!!
2010. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!