Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap tesztelhetek már ha...

Holnap tesztelhetek már ha nem jön meg és a hőmérsékletem nem csökken? (görbe csatolva)

Figyelt kérdés

[link]

A "vérfolt" 2 csepp barnázást jelent.


2017. júl. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj.
2017. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gorbed szep!:)
2017. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még maximum 2 napod lehet mensiig. Holnapi hőd sokat fog mondani, de nekem ilyen görbével sose volt baba. 11. dpo-n mindig lefelé alakult a görbém, ahogy neked is, amikor viszont felfelé akkor terhes voltam.


Lehet túl negatív vagyok, de szerintem ez nem babás görbe. 7 év alatt láttam párat.


Ne legyen igazam!! Drukkolok, hogy holnap feljebb menjen és végül még is baba legyen.

2017. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Félő hogy ebből mensi lesz mintsem baba :(

A ma reggeli hőd mennyi lett?

2017. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos 36,5 és meg is jött még hajnalban :(
2017. júl. 28. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy igazam lett :S Tényleg azt tudom javasolni, hogy figyelgesd, 10-11-12. dpo-n merre megy a hőd, illetve vesd össze a régebbi görbéidet hol szokott lefele indulni. Így picit jobban fogod tudni, hogy van e remény vagy sem :S


Kitartás, soha ne add fel, meglesz az a pici :) Talán már a kövi ciklusban :)


Minden jót!

2017. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszi :)
2017. júl. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!