Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, mit szóltok ehhez?...

Csajok, mit szóltok ehhez? Görbét nem tudok csatolni de leírom hátha valaki bíztatót mond

Figyelt kérdés
Máj30-36.8, június3-37.5, június4-37.5,junius5-37.5, junius6-37.1, junius7-36.7, június8-37.0,junius9-37.1, junius10-36.9,június11-36.9,junius12-37.1,június13-37.3, június14-36.9 És most 2 nap lenne mensiig. Valaki aki ért hozza esetleg. :)

2017. jún. 14. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

En ertek. Ha terhes vagy akkor valszleg egy érzékeny teszt kimutathatja ma reggel. Elég magas a hőd egyébként de, nem vagyok ott veled, hogy lássam hogyan mered. (azonos időben minden reggel, azonos idotartamig, milyen a homerod stb.)

Biztato, h leesik pé utan valamivel egy napig, viszont az nekem kevesbe h van az utolsó 2 napján olyan ami alacsonyabb, mint a többi. (konkrétan a tegnapira gondolok) nekem sajnos azt mutatta mindig a görbe hogy mielőtt megjon az utolsó 3-4napban van egy csokkenes. (de nem mindig volt igy) ezért nem igazan alkalmas arra ez a módszer h előre jelezze a terhességet. Igazából meg a peteerest is csak akkor jelzi előre ha kellő rutinnal csinálod es a saját gorbeidet mar ki tudod értékelni, es tudod, hogy nálad normális az ami másnak nem ugy szokott lenni.

Az érdekes lehet, h pé elott mennyi a hőd, bar ezzel se lehet sokra menni.

En szorítok nektek.

2017. jún. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó válasz volt. Az igaz hogy még sokat nem értek hozzá. Digitális hőmérővel merem hüvelyben, reggelente. Csak addig amíg jelez.
2017. jún. 15. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Javaslom neked h regelj ide: [link]


Vannak görbe galériák. Lehet belőle okulni. Angol de nagy nyelvtudast nem igényel.


Elég ha a szadban mered de legalabb 5percig es nagyjából egy időben meregesd minden nap. Egészen meg fogsz lepődni. Bar en azt kívánom neked h ne legyen annyi idod ezt tanulmanyozni, mint nekem.. Inkább sikeruljon es babazz, most mar en is par het es azt teszem ;)

2017. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok,hatalmas öröm :)
2017. jún. 15. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

köszi, szoritok nektek, h gyors összejöjjön :) egy éve még azt gondoltam bmi áron, de most igy 30xfokba közel 30hetesen bevallom szivesebben bálnáskodtam vna télen :) de megéri, kicsit fárasztó, de már nincs sok hátra.

nem teszteltél?

2017. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mèg nem. Holnap (nem) kellene megjöjjön. Most pl nagyon nagyon melegek van és a hőn nagyon felment 37.4 re. Nem tudom ez mit jelent majd holnap kiderül
2017. jún. 15. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!