Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez nem akadályozza a beágyazód...

Ez nem akadályozza a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeségnek hangzik,de nem szeretném ha egy esetleges terhesség az én hibámból nem jönne létre.

Szóval arról van szó,hogy holnap az egyik rokont költöztetjük,és félek hogy ha megerőltetem magam (pl nehezet emelek) akkor nehogy baj legyen. Holnap leszek a 6. Dpo-n.Tudom korai,de ha esetleg úton van a baba (amire van esély) nem szeretném hogy ne tudjon beágyazódni,hogy a cipekedéstől nehogy sérüljön a méhnyálkahártya vagy ilyesmi. Tudom rémeket látok,de aggódós tipus vagyok 😅


2017. júl. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inszemináció után nem lehet a következőket, amik akadályozzás a beágyazódást, és ártalmasak az orvos szerint:

Nem lehet ovutól tesztelésig:

- forró fürdőt venni

- szaunázni

- wellness, strand ( az esetleges fertőzések és a meleg víz miatt)

- nem lehet cipekedni, súlyzózni

- nem lehet hasizomgyakorlatokat csinálni

- ugrálós dolgokat


Amik segítik a megtapadást:

- magne b6 (lazítja a méhfalat azt hiszem)

- sok pihenés, de mozgás is kell, pl séta

- fehérjedús étrend


Nyilván nálunk más a helyzet, mert inszemináció van, de ha nekünk azt mondta, hogy akadályozza a beágyazódást a nagy súlyok emelgetése, és a tesztig a konditermi edzést hanyagoljam, akkor szerintem természetes úton is úgy van.

2017. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja és lehetőleg kerüldd a stresszt, bár ezt tudom, elég nehéz :)


Én inszemek utáni 2 hétben mindig próbálok esténként ellazulni, olvasok, főzök, sétálunk a dunaparton...stb.

Sajnos a melóhelyen nem mindig lehet megvalósítani a "kerüldd a stresszt" tanácsot, de esténként igyekszem levezetni :)

2017. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:) inkabb segíts máshogy. főzz kv-t a költöztetőknek, vagy ebédet. ne cipekedj, az nem egy nőnek való, főleg ha éppen kisbabat szeretnétek.
2017. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és hogy normálisan válaszoltatok ☺

Sajnos itt a gyak.in elég ritka.

2017. júl. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!