Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást befolyásolja,...

A beágyazódást befolyásolja, hogy az elmúlt napokban rendre veszekedünk a férjemmel és szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpon-n.

Nagyon várjuk már a kisbabánkat, de csinált hétvégén egy nagyon rossz dolgot, amit nehezen emésztek meg, azon is elgondolkodtam, hogy egy időre a szüleimhez költözöm, aztán a következő percben meg azt gondolom, hogy az idő elrendezi majd a dolgokat, és minden rendben lesz.


Csak aggódom, mert éppen a beágyazódás idején vagyok, és félek, hogy emiatt nem fog sikerülni, pedig nagyon szeretnénk. Nem vagyok annyira stresszes és feszült, inkább szomorú és sokat gondolkodom, hogy milyen is a kapcsolatunk. Ez akadályozhatja a beágyazódást?


Vagy volt itt olyan, aki éppen egy rosszabb időszakban esett teherbe, nem a legnagyobb boldogságban?



2017. júl. 19. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az abortuszon kikötő nők nem épp a rózsaszínfelhős időszakban esnek teherbe. Semmi köze a beágyazódáshoz.
2017. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a babák akkor is megfogannak, ha éppen nem jókor érkeznek. :(

Ennyi veszekedés mellett nem biztos, hogy én pont terhességre gyúrnék. Bocs. :(

2017. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as, minden házasságban vannak problémák. Ma szerda van, ugyanazon okból kifolyólag veszekedtünk szombaton, hétfőn és tegnap, ma is lesz egy kemény beszélgetésünk, mert ami bánt, azt nem tartom magamban.


Egyébként nem hinném hogy ez olyan sok veszekedés lenne, mert ezelőtt hónapokkal ezelőtt volt kisebb vita közöttünk, nyilván most van sok, de ugyanaz miatt, és amíg nem rendezzük le, addig lesz is ebből az okból kifolyólag vita, veszekedés. Viszont azt érzem, hogy fog rendeződni, de egyik pillanatról a másikra nem tudok fátylat borítani rá.


Csak aggódom, mert szeretnénk a babát, és most igyekszem nyugalmat teremteni magam körül, és sajnálom, hogy vannak rosszabb napjaim, amikor eléggé magam alatt vagyok. Nem vagyok idegbeteg vagy ilyesmi, csak sokat agyalok. Remélem ettől még sikerül a kis maszatnak beágyazódnia.

2017. júl. 19. 15:28
 5/11 A kérdező kommentje:

tegnap este nagyon kimerültem egyébként, és már 8-kor aludtam, előtte pedig azon gondolkodtam már, hogy beveszek fájdalomcsillapítót, mert úgy nyilalt a jobb oldalam.

Most is érzem, hogy nyilal a jobb oldalam, nagyon imádkozom, hogy ez a beágyazódás miatt legyen, mindent megtennék azért, hogy legyen kisbabám.


A férjemmel szeretném a babát, szeretem, és tudom, hogy 1-2 hét múlva már másképp lesz, csak most nagyon haragszom rá, csalódott vagyok, mert hülye volt... és nem akarom, hogy ezeket a negatív rezgéseket érezze a pici. Igyekszem inkább pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, és megnyugodni.

2017. júl. 19. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Ha megengeded privátban írnék neked az én esetemrol.
2017. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt írom,nem vagyok egy rosszakaró ember,de annyira biztosan beszélsz itt a beágyazódásról..honnan tudod hogy teherbe estél? És ha nem? Szerintem ezen addig nem kell agyalnod hogy lesz e valami baja a ,,picinek,, amíg nem lesz egy + terhességi teszted.

A beágyazódást biztos hogy nem befolyásolja egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak,de ennyire még ne éld bele magad hogy sikerült.

Kìvánom neked a legjobbakat,és csak egy tanács..ne akatj ennyire görcsösen babát,tuti hogy annál később fog sikerülni.

2017. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon befolyasolja a lelki allapot a beagyazodast!

Gondolj bele akit pl megeroszakolnak... Hogy erezheti magat?! Es meg a tetejebe terhes is lesz.. Na ugye!

En mar csak azt nem ertem h minek naponta cirkuszolni?

Le kell tisztazni a dolgokat es tovabb lepni! Ha nem tudod le nyelni, akkor meg tudod a teendod!

2017. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a stílusért, de ne legyél már ilyen buta. Semmi köze a beágyazódáshoz a kedvednek. Meg, hogy árt a stresszed a babának? Ilyenkor csak pár sejt van, nem árt azoknak semmi, nyugodjál meg.
2017. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem hinném hogy ez olyan sok veszekedés lenne"


Jó hát te írogatod itt, hogy már az elköltözésen is gondolkodtál.

2017. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!