Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron szint?

Alacsony progeszteron szint?

Figyelt kérdés

10 nmol/l alatti, 21. napos progeszteron szinttel mennyi esélyem lesz, hogy valaha is teherbeesek?

Érdemes már a baba program előtt is gyógyszert szedni vagy barátcserje teát inni?

Ez nagyon rossz érték igaz?



2017. júl. 29. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne! Baratcserjet ne gyakran bevalik. De van aki ugybjar mint en , enis neki alltam azt szedni. Lettek jo kis 40-70 napos ciklusaim.. aztan doki ajanlotta a napi 200mg e vitamint egesz ciklusban meg , ugye mivel a.progi alacsony volt gond volt a peteeressel. Nem repedt a tuszo mert túl kicsire nott.. igy kaptam clostit. Mellé napi 400mg e vitamin egesz ciklusban. Es utolsó honapban most juniusban amikor sikerult ugy jott ossze h utrot szedtem tüszorepedestől!:)
2017. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok a babócához :-)) Megkérdezhetem végül hány hónapra sikerült? Ha jól értettem, akkor egyelőre csak E vitamint szedjek és barátcserjét ne? Gyógyszert meg amúgy is csak akkor, ha egyszer élesben lesz babaprogram és persze, ha nem jön helyre addig a hormon háztartásom.
2017. júl. 29. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha mar alapbol valami gubanc van én nem szedném a barátcserjét. Oké , hogy sokaknak bevalt de eleg az a kis esély h neked is bekavarjon. Hát doki szerint ha nem szedem a baratcserjet akk nem esik ki 3 hónap. Mert annyit kellett várni h visszaálljon a ciklusom és adhasson clostit es utrogestant.. sikerult 1 closti kuraban , de hamar elment a baba 6 +4 hetesen. Muteni nem kellett igy csak 1 ciklus szunet volt. És most az újabb clostis hónapban sikerült!! Elso baba 7 hónap alatt. Igy a masodik 10.hónapra.:) és ugye még nem bizti h rendbe van. Csak szerdan lesz uh es meglátjuk rendben fejlődik-e. Nagyon izgulok.


Én ezeket szedtem, amik jók a méhnyálkahártyara és segitik a progi termelést

Napi 400mg E vitamin (mensi kozbe szunet) B kompkex ( ebben van folsav) es mg :)

Parom szedett napi 1 szem cinket es heti 2-3 szem e vitamint( de csak az utóbbi 3 hónapban) :) remélem valamit segítettem.

1# voltam


Koszi a gratulációt

2017. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit ajánlani akartam ( cickafarkot nem de csak mert nekem azzal sincs jó tapasztalaton) de a palástfuvet én ittam. Az is termeszetesen noveli a progeszteron szintet és segíti a beagyazodást. Ovuláció után erdemes meginni napi 1 -2 bögrével.:)1#
2017. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Neked is sok mindent végig kellett csinálnod.

Csak aug. végén tudom vinni a laboreredményemet a dokihoz. Szeretnék valamit tenni, ami helyrebillenti a hormon háztartásomat gyógyszerek nélkül, de igen, ezek a gyógyteák sem veszélytelenek. Előfordulhat,h fordítva sül el, mivel nem csak a prog.-ra hat,hanem más hormon termelésére is. Még jobban elkeserít, h étrendkiegészítő szedése mellett produkáltam ezeket az értékeket, ami alapból tartalmaz pl. 200 mg E vitamint, Mg-t, stb..:-((( uh. nem tudom mit tehetnék még.

Nektek viszont nagyon-nagyon szorítok, vigyázz magatokra!

2017. júl. 29. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jó orvosod van akkor hamar kezeli a problémát ne aggódj.:) sikerulni fog , ajanlom az LH tesztet es a homerozest. Legalabb 2-3 ciklusban .megmutatják van e peteérésed. Lh nem jo onmagaban mert csak lh csúcsot mutat hő pedig azt h sikerult e repedjen a tuszo.:)
2017. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az Lh tesztre én is gondoltam, de a hőmérőzéshez félek nincs türelmem.

Egyébként ha rászánom magam akkor jól tudom ,hogy

- a ciklus első napjától kell kezdeni,

- minden reggel felkelés előtt és nagyjából u.abban az időpontban,

- szájban is lehet mérni és

- sima normális hőmérővel?


Megköszönöm, ha erre még válaszolsz :-)

2017. júl. 29. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a doki az ujfajta homerot ajanlotta, ami szazadot is mutat csipogas utan meg 2 percig kell merni a csipogas popsiba való meresre szolgál

Fastest.huról rendeltem meg ott a legolcsóbb. 2 eve hasznalom.:)

Századot is mutat ami azert fontos es hasznos mert nem mindegy h pl 36,62 a hod vagy 36,69 ..vl

2017. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:)*
2017. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-))) és szorítok!
2017. júl. 29. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!