Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kevés a vér mennyisége...

Korkin kérdése:

Ha kevés a vér mennyisége menszeszkor az azt is jelenti h nem simerülhet a beágyazódás, hiszen nem vastagszik meg a méhfal eléggé? Minden ciklusom pontos,29 napos, de a vérzés max.3 napig tart sosem tovabb.

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálkozunk. Van peteérés, voltam UH-on, ill. Használok ovu tesztet is ami szépen mutatja, mégsem sikerült még eddig teherbe esni.

Tudom h ez még nem hosszú idő, de csak gondolkodom.rajta h mi lehet az oka.


2017. júl. 30. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Kérdezd a Nőgyógyászt.

Majd ha 1 év után se jön össze a baba akkor kell mind kettőtöknek kivizsgálásra..

A vérzés mennyisége és hossza nem jelent semmit nekem pco és ir-em van

4 hónapig nem jött meg aztán megjött következő hönapban már nem jött meg azt követő hónapban meg pozitív lett a teszt most van egy 7 hónapos kislányunk.

Akire 2 évet vártunk. Szoval nyugi ne görcsöljetek rá.

2017. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem, a vérzés erősségéből és hosszából NEM lehet következtetni a méhnyálkahártya (és nem a méhfal!) vastagságára. Az hogy sok vagy kevés vér kíséretével válik le, NEM a termékenység függvénye.


Ultrahanggal lehet csak meggyőződni, hogy kellő vastagságú-e.


(Egyébként sose volt erős vérzésem, mindig rövid volt, és az első gyerekünk elsőre összejött. 2 gyerek között még kevesebb lett a vérzésem, de ez se befolyásolt semmit, a második se váratott sokat magára, 3 hónapot).

2017. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kicsit megnyugtattatok!

Valóban: nyálkahártya :)

Gratula Nektek a babahoz!

2017. júl. 30. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es válaszolót én is meg tudom erősíteni, mindig gyenge, rövid menstruációm volt (3-4 nap, mini comfort tampon a legerősebb napon is bírt 6-8 órát, a vérzés másik felénél meg tisztasági betét). Az ultrahangokon mindig szép normál nyálkahártyám volt, bármikor nézték.
2017. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha van másnak is tapasztalata, írjátok meg. Szívesen fogadok minden tapasztalatot :)
2017. júl. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!