Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viccből csináltam egy terhessé...

Viccből csináltam egy terhességi tesztet és egyértelmű 2 csík jött ki. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Egyértelmű szabad szemmel jól látható két csík jött ki rajta , nem kell negatívba rakni se atomjaira szedni ...


(Ovuláció tesztet rendeltem , de véletlen ezt kaptam...gondoltam csinálok egyet esélye 0 mert nem mensi után 2. Heten vagyok és nem volt együttlét még mensi után )



Mitől lett pozitív ? Utána csináltam még 3 db tesztet de az negatív lett. Ennyire könnyű egy hibásat kifogni?


2017. júl. 31. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ennyire.

Ezét kell nagyon odafigyelni,hogy honnan rendelsz tesztet és milyet.

2017. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ovuláció teszttel sosem volt semmi gond, ezt meg így elsőre bekapni... kisebb szív roham volt , hogy pozitív de mensi volt és mi a fene már temettem mamagam vmi daganattal :)))
2017. júl. 31. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem látsz magadba, ezért az se biztos, hogy az ovulációs tesztek jók (voltak). Igazából ezek a csomagosan internetről rendelt olcsó teszek elég gagyik. Persze, persze van akinek bejön, meg ha valaki mindenhónapban 15 darabot elhasznál az másként csődbe menne, de akkor is.
2017. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Orvos nézett azért mondom :) bizonyított Szép erős peteeres
2017. júl. 31. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet ovu teszt volt, rossz köntösben. Valahogy a gyártás során belekeveredett a terhességi tesztek közé, és aként folytatták tovább a munkafolyamatot.
2017. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen aztán én is arra gondoltam utána miután a többi negatív lett :)
2017. júl. 31. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mikor voltál dokinál? Semmi sem kizárt.

Ismèteld meg a tesztet egy pár nap mulva,ha akkor is negativ akkor nem vagy terhes.

2017. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de hát volt mensi, aztán most vagyok a 20. napon , közte nem volt szex :)
2017. júl. 31. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
De havi mellet is lehetsz terhes. Azert tesztelj holnap vagy utanna a biztonsag kedveert.
2017. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!