Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha spermás...

Lehetek terhes, ha spermás ujjal ujjazott a párom?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a hülye kérdésért, aggódom. Miután a párom elélvezett, egy csomó került az ujjára, amivel elkezdett izgatni és megujjazott(elég mélyen). Akkor felhevült állapotban nem érdekelt, de most félek. Lehet baj? Egy ujj mondjuk nem olyan hosszú, mint egy pénisz, és nem is lövell ki belőle a sperma, ami úgy tudom elég fontos.
2017. aug. 1. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,hogy olyan hosszú legyen.Ha bekerül a hüvelyedbe a sperma,az felúszik oda,ahova kell neko.Igen,van esély a terhességre.
2017. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem is lövell ki belőle a sperma, ami úgy tudom elég fontos"

Nem tudsz te semmit, szerintem inkabb meg ne szexeljetek ha ennyire nem vagytok tisztaban a dolgokkal.

Igen, sajnos lehetsz terhes amugy, pedig nyilvan valoan neked meg nagyon nem kene!

2017. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják az előzők, lehetsz terhes. Ha 72 órán belül vagy elmehetsz a sürgősségi nőgyógyászatra esemény utáni tablettáért.
2017. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Fontos a lövellés valóban, van akinek emiatt jön össze nehezebben, mert nem lövell csak kifolyik belőle az ondó, de ettől függetlenül terhes lehetsz ha valahogyan feljutottak a spermák a petevezetödig, sok esélye nincs szerintem, máskor vigyázzatok.
2017. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem érdekelt, akkor most már minek aggódsz? Ha akkor hülye voltál, az is maradsz.
2017. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!