Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még aug.4. -re?

Ki nem várja még aug.4. -re?

Figyelt kérdés
Én holnapra vagy péntekre nem várom. Május végén hagytam abba a fogamzásgátlót, ez a második próbálkozós hónap. Az előző ciklus alatt végig fájt a mellem, görcsölgetett a hasam, és késett 8 napot, ezért azt hittem egyből sikerült is. Most viszont semmit se érzek, és ezt bíztatóbbnak tartom.
2017. aug. 2. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napot késik.. de most pl nem jött a menstruáció jele...mindig szokott (hőhullám ,ingerlékenység,puffadás) most kb semmi...de tudom hogy meg fog jönni :(
2017. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Én szombatra nem várom! :)

Nálunk is ez a második próbálkozós hónap!

Előző hónapban éreztem, hogy meg fog jönni, most semmit nem érek!

2017. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna jönnie. Egyenlőre semmi
2017. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:

És érzel valamit?

Nem teszteltél? Vagy tudsz türelmesen várni?

2017. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem, direkt csak egy tesztet vettem hogy ne tesztelgessek előre :D Múlt hónapban is ellőttem 5-6 tesztet fölöslegesen a 8 napos késés miatt, így most csak hétvégén fogok tesztelni ha addig nem jönne meg.

Mindenkinek drukkolok!

Ti teszteltetek már?

2017. aug. 2. 12:34
 6/66 anonim ***** válasza:

Én még nem, ha pénteken sem jön meg, akkor szombat reggel fogok!

Nekem is egy tesztem van, pont azért, amiért Te is csak egyet vettél! :)

2017. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
Nalam ugyan ez. 2 honap, februarban hagytam abba a fogigatlot. Eddig minden honapban fajt a mellem mielott megjott meg gorcsolgettem. Most semmit nem erzek, kicsit sem faj a mellem pedig ilyenkor mar meg is szoktak duzzadni ha megjon. En ezt biztatonak gondolom. Ma vagyok a 14. dpo, elvileg holnapra nem.kene hogy megjojjon. Meg nem merek tesztelni, majd ha kesik egy ket napot, mert eddig nekem pontos volt
2017. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:

Nekem is szombaton kellene nem megjonnie.

Eddig minden olyan mint szokott, mensi előtti gorcsok, jo erősek. Mar van egy ket es fel éves kisfiam. Vele mar nemvart elott voltak jelek amikből tudtam hogy sikerult. Most semmi nincs... H

2017. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Most kezdett egy kis mindjárt megjön érzésem lenni, eddig semmi nem volt. Lehet hogy meg fog inkább jönni
2017. aug. 3. 11:55
 10/66 anonim ***** válasza:
3-mad vagyok. Még nem jött meg de már görcsöl meg fáj a hasam így tuti h megfog. Meg a melleim is nagyon fájnak. Pont mint mensi előtt
2017. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!